Treasure Hunt Plzeň

Treasure Hunt Plzeň – outdoor teambuilding

Objevte město Plzeň! Díky dobrodružství při teambuildingu s hledáním ukrytého pokladu, se ponoříte do jednoho velkého zážitku.

Po stopě původu českého piva.

Když se řekne Plzeň, většině z nás asi hned napadne „město piva“. Zdejší pivní tradice je známá staletí a Pilsner Urquell chutná už desítkám generací, ale co když by za touto pivní slávou mohlo být nějaké záhadné tajemství?

Vstupte do „Zóny tajemství“ a připravte se na padesát úkolů, které vás provedou historickým centrem Plzně, zelenými parky a podél řek Radbuza a Mže. Během hry se dostanete i k významným pamětihodnostem, jako je Velká synagoga, Černá věž a Katedrála sv. Bartoloměje. A samozřejmě nezapomeňte na ochutnávku toho zlatavého moku, který vám cestou zpříjemní celý zážitek!“

Doba trvání

až 4 hodiny

Počet osob

6 - 200

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zábava, spolupráce, vzdělání

Kdo jako první rozlouskne Krakonošovo tajemství a najde nejvíce pokladů? Ve Špindlerově Mlýně pro vás připravíme jedinečnou teambuildingovou hru, při které si vyzkoušíte spolupráci, orientaci v terénu, dozvíte se nové informace a využijete své vědomosti. Treasure Hunt Špindlerův Mlýn můžeme doplnit o zábavné atrakce, ať už třeba hod oštěpem, týmové běžky nebo třeba bungee running.

Průběh programu

Na začátku teambuildingu vás uvedeme do hry a vysvětlíme pravidla. Poté se již vydáte na lov pokladů. Na cestě za poklady budete plnit různé úkoly, ať už těžší, tak lehčí a budete se orientovat pomocí mobilních zařízení s GPS a naší hry. Na konci treasure huntu můžeme vyhlásit vítězný tým a odměnit ho.

Aktivity

treasure hunt

řešení úkolů

orientace a navigace

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Po teambuildingu Treasure Hunt budete lépe spolupracovat, komunikovat mezi sebou, odnesete si nové informace a skvělé zážitky.

  Našli jsme tajmeného Krakonoše, zkuste to také!

  František Špindl

  Vhodná lokalita

  Outdoor teambuilding Treasure Hunt Praha pořádáme v hlavním městě ve vybraných lokalitách, které s vámi rádi prodiskutujeme, případně upravíme dle vašich požadavků. Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných městech – Ústí nad Labem, Teplice, Karlovy Vary, Plzeň.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Ztraceni

    Jste skupina, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově daleko od civilizace.

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

   • Via ferraty zajištěné cesty

    Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!