Yettiho stopy

Yettiho stopy – teamspirit

Užijte si mrazivou firemní akci na horách. Teambuilding během zimy nemusí být jen v restauraci. Vyrazte se svými parťáky z práce do přírody a osvojte si chůzi na sněžnicích v náročném terénu. Když je sněhu spoustu, některé lokality jsou přístupné jen velmi obtížně. Vy se tam ale se svým pracovním týmem vydat můžete. Firemní akce Yettiho stopy vás zavede na krásná místa, která jsou v tuto roční dobu jen velmi málo frekventovaná. Naučíte se spoustu nových dovedností a užijete si skvěle strávený čas se svými kolegy. A pokud budete mít štěstí, třeba potkáte i sněžného muže.

Doba trvání

1 - 3 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

posílení týmového ducha

Teamspirit je v kolektivu důležitý a jak jinak ho prohloubit, než obklopeni horami. Vzájemná důvěra a podpora v týmu je v horském terénu nezbytná.

Průběh programu

Vydáme se do krásně zasněžené krajiny, kde si osvojíte chůzi v hlubokém sněhu. Dozvíte se jaký terén je pro chůzi ve sněžnicích vhodný, a který naopak může být nebezpečný. Naučíte se, jak túru správně naplánovat a jak řešit krizové situace. Vyzkoušíte si také například záchranu a transport zraněného, nebo překonat ty nejnáročnější úseky. Nemine vás ani chůze na vámi ručně vyrobených sněžnicích. Vydejte se vstříc adrenalinu na horách a ukažte jak skvělý tým tvoříte.

Aktivity

výroba sněžnic

chůze na sněžnicích

příprava na zimní túru

technika chůze v hlubokém sněhu

lavinová záchrana

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teamspiritu

Přínos

Na této firemní akci si prověříte svou vytrvalost a odvahu. Zažijete adrenalin v horských podmínkách, překonáte strach a dozvíte se užitečné a potřebné informace pro plánování túr v zasněženém terénu. Posílíte týmového ducha a naučíte se lépe spolupracovat v krizových situacích v rámci vašeho pracovního kolektivu.

 

Program Yettiho stopy je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

Teamspirit Yettiho stopy je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

Petr Yetti

Vhodná lokalita

Yettiho stopy můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Z našich oblíbených destinací můžeme doporučit oblast Krušných hor, Krkonoš či Lužických hor. Pokud však chcete tento teamspirit ve městě, při dobrých klimatických lze zrealizovat i v Praze, Brně a dalších městech.

Napsali o nás:

Chcete tento teamspirit? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Anděl na horách

    Čeká vás spousta zapeklitých úkolů, zdolávání překážek, ale také užívání zimních radovánek a spoustu zábavy.

  • Vodní živel

    Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?

  • Dobytí Mount Everestu

    Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.