Yettiho stopy

Yettiho stopy – teamspirit

V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo. Vyrazte spolu s námi vstříc hlubokým sněhům, vyzkoušejte si chůzi na sněžnicích a zažijte skvělou firemní akci na horách.

Doba trvání

1 - 3 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Vydejte se s námi po stopách Yettiho a vyzkoušejte si chůzi na sněžnicích v náročném zasněženém terénu. Při tomto zimním teamspiritu si užijete krásy přírodní zimní krajiny, dozvíte se spoustu nového, no a možná potkáte i sněžného muže.

Průběh programu

V rámci teamspiritu se vydáme do zasněžené krajiny, kde se v hlubokém sněhu naučíte překonávat rozsáhlé zasněžené plochy. Pomocí sněžnic se budete pohybovat s lehkostí po sněhovém povrchu, dozvíte se, jaký terén je pro sněžnice vhodný, a který může být naopak nebezpečný. Dále se dozvíte, jak se na takovou zimní túru připravit, co si s sebou nezapomenout a jak se zachovat v případě náhlého zhoršení počasí.

Aktivity

výroba sněžnic

chůze na sněžnicích

příprava na zimní túru

technika chůze v hlubokém sněhu

lavinová záchrana

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teamspiritu

Přínos

Na této firemní akci si prověříte svou vytrvalost a odvahu. Zažijete adrenalin v horských podmínkách, překonáte strach a dozvíte se užitečné a potřebné informace pro plánování túr v zasněženém terénu.

Program Yettiho stopy je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

Teamspirit Yettiho stopy je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

Petr Yetti

Vhodná lokalita

Yettiho stopy můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Z našich oblíbených destinací můžeme doporučit oblast Krušných hor, Krkonoš či Lužických hor. Pokud však chcete tento teamspirit ve městě, při dobrých klimatických lze zrealizovat i v Praze, Brně a dalších městech.

Napsali o nás:

Chcete tento teamspirit? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Anděl na horách

    Čeká vás spousta zapeklitých úkolů, zdolávání překážek, ale také užívání zimních radovánek a spoustu zábavy.

  • Vodní živel

    Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?

  • Dobytí Mount Everestu

    Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.