MAGNA AUTOMOTIVE, 2018

Reference: MAGNA AUTOMOTIVE, 2018

Jaké bylo zadání?

Od firmy Magna Automotive jsme byli poptáni na realizaci firemní akce pro sedmičlenný tým managementu, který měl za úkol zlepšit spolupráci v týmu a zároveň posunout vlastní hranice jednotlivých účastníků. Proto jsme program Ztraceni upravili na míru – jednodenní teambuilding pro skupinku lidí, průměrné fyzické síly, z oddělení financí a IT.

laptop frame
hero image

Jaký byl průběh akce?

Teambuilding probíhal v Labských pískovcích. Už při cestě na firemní akci Ztraceni jsme věděli, že nás nečeká slunečné počasí, které panovalo v předchozích dnech, a proto jsme nic nepodcenili a teple se oblékli. Dle pořekadla „Není špatné počasí, je jen špatné oblečení (vybavení)“, jsme se s úsměvem všichni společně vrhli na plnění úkolů. Účastníci si vyzkoušeli prvky survivalu, společně plnili úkoly na podporu důvěry, užili si spoustu zábavy při rozdělávání ohně v náročných podmínkách a sestupu do nitra země. Na závěr dne si všichni zkusili prastaré umělí lukostřelby. Celou akci hodnotíme jako velmi zdařilou. Účastníci si navzájem pomáhali, spolupracovali v týmu a podporovali se. Takhle krásně strávené dny s klienty milujeme!

A jak nás hodnotili?

„Plánovali jsme pracovní teambuilding a po tradičních nápadech jako je hospoda, společná procházka nebo výletní plavba na lodi jsme se rozhodli z našeho pohledu pro něco „netradičního“ a „akčnějšího“. Zvolili jsme teambuilding přežití v přírodě. Se strachem a očekáváním jsme vyrazili na 6 hodin do okolí Labských pískovců – šplhat do kopců, slézt do uzounké jeskyně, rozdělat oheň, slanit ze skály, střílet z luku.

Téměř vše bylo pro nás nové, proto jsme se zájmem poslouchali, učili se a překonávali vlastní strach s pomocí svých kolegů a instruktorů. Pořádající firma HOTROCK vše připravila, zorganizovala, dodala veškeré vybavení, nikde nevznikl sebemenší problém. Pokud se někdo nechtěl zúčastnit např. slaňování, nemusel. A těm, kteří váhali, bylo vše podrobně vysvětleno, ukázáno, tak že jsme to společnými silami zvládli. I navzdory proměnlivému počasí jsme si akci moc užili, naučili a vyzkoušeli si posunout své hranice. Za nás 1*. 🙂 Děkujeme.“

Štěpánka Hessová
Sales Department | MAGNA AUTOMOTIVE (CZ) S.R.O.

Chcete podobný teambuilding? Kontaktujte nás

  Vyzkoušejte naše firemní akce

  • Ztraceni

   Jste skupina přeživších, která zázrakem zůstala na živu po havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově

  • Za pirátským pokladem

   Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

  • Via ferraty zajištěné cesty

   Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!