Anděl na horách

Anděl na horách – teambuilding

Jsme zpět v padesátých letech v zasněžených Vysokých Tatrách, přebíráme úkol Gustava Anděla a v rámci firemní akce si jdeme důkladně proklepnout budoucí snachu Věru. Vžijte se do role detektivů a  pokuste se o Věrce zjistit co nejvíce informací. Věřte nám, že to nebude úplně tak jednoduché. Teambuilding Anděl na horách na vás čeká.

Doba trvání

1 - 3 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Teambuilding jak má být! Spojte hlavy dohromady a vypořádejte se se spousty zapeklitými úkoly, které na vás na této jedinečné firemní akci čekají. Vydejte se společně s Gustavem proklepnout si budoucí snachu Věrku. Čeká vás spousta výzev, zdolávání překážek a krásná zasněžená zimní krajina. Bude zapotřebí, abyste fungovali jako tým a během celé pátrací akce spolupracovali. Zvládnete to? Tak hurá na zimní teambuilding do hor!

Průběh programu

Před začátkem samotné detektivní firemní akce si vytvoříte rovnoměrně silné skupiny. V těchto týmech budete spolupracovat, plnit jednotlivé úkoly a překonávat překážky. Jedině tak získáte indicie, které vám prozradí něco nového o Věrce. Víc hlav, víc ví. A proto je důležité, abyste všichni táhli za jeden provaz a motivovali se navzájem k dobrým výsledkům. Na závěr detektivního teambuildingu si všichni popíšete Věrku pomocí informací získaných během celé pátrací firemní akce. Vítězí tým, jehož popis je nejpodrobnější. Kromě programu nabitého skvělými úkoly se můžete těšit na kostýmy a hlášky z filmu aneb „Ještě že tu není Anděl, teď jedeme všichni na černo!“.

Aktivity

icebreakers týmu

týmové běžky

lanový žebřík

překonávání překážek

bungee running na sněhu

závod na saních

tvorba sněžnic

chůze na sněžnicích

stavba sněhuláka na čas

přetahování lanem na sněhu

šifry a hádanky

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

Teabulding ANDĚL NA HORÁCH vám přináší aktivity v podobě luštění šifer a hádanek, které prověří vaši týmovou spolupráci a schopnost komunikace ve skupině. Ověříte si, zda se můžete o svůj tým opřít a budete mít možnost ukázat, že jste nenahraditelným článkem vaší skupiny. Při zdolávání překážek, zažijete spoustu adrenalinu, možná v sobě překonáte určitý strach, ale určitě si společně užijete spoustu zábavy s vašimi kolegy a par’táky z práce. Tato firemní akce je skvělou volbou pro stmelení kolektivu. Event ANDĚL NA HORÁCH je opravdu jízda, na kterou jen tak nezapomenete!

 

Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

Teambuilding Anděl na horách je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

Petr Anděl

Vhodná lokalita

Anděla na horách můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Vysoké Tatry, Krkonoše, Krušné hory nebo Šumava jsou naše oblíbené destinace pro pořádání této firemní akce. Ovšem i Jizerské hory či Vysočina jsou lokace vhodné na teambuilding v zimě.

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Dobytí Mount Everestu

    Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.

  • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.

  • Yettiho stopy

    V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.