Anděl na horách – teambuilding

Anděl na horách – zimní teambuilding

Jsme zpět v padesátých letech v zasněžených Vysokých Tatrách, přebíráme úkol Gustava Anděla a v rámci firemní akce si jdeme důkladně proklepnout budoucí snachu Věru. Vžijte se do role detektivů a pokuste se o Věrce zjistit co nejvíce informací. Věřte nám, že to nebude zas tak úplně jednoduché. Anděl na horách, teambuilding pořádaný v zimě, na vás čeká!

Doba trvání

4 - 5 hod

Počet osob

12 - 100

Fyzická náročnost

střední

Cíl

spolupráce, zábava

Teambuilding jak má být! Spojte hlavy dohromady a vypořádejte se se spoustou zábavných úkolů, které na vás na této jedinečné firemní akci čekají. Vydejte se společně s Gustavem proklepnout si budoucí snachu Věrku. Čekají vás sportovní výzvy, zdolávání nástrah od Věry, záchrana vlastního týmu a krásná zasněžená zimní krajina. Bude zapotřebí, abyste fungovali jako tým a během celé pátrací akce spolupracovali. Zvládnete to? Tak hurá na zimní teambuilding do hor!

Průběh programu

Před začátkem samotné detektivní firemní akce si vytvoříte rovnoměrně silné skupiny. V těchto týmech budete spolupracovat, plnit jednotlivé úkoly a pátrat. Jedině tak získáte indicie, které vám prozradí něco nového o Věrce. Víc hlav, víc ví. A proto je důležité, abyste všichni táhli za jeden provaz a motivovali se navzájem k dobrým výsledkům.

Na závěr zimního teambuildingu se pěkně zahřejete. Pomocí získaných informací, budete muset co možná nejpřesněji popsat Věrku a uhodnout, co je opravdu zač. Vítězí tým, jehož popis bude nejlepší. Kromě programu nabitého skvělými úkoly se můžete také těšit na hlášky z filmu aneb „Ještě že tu není Anděl, teď jedeme všichni na černo!“.

Aktivity

detektivní úkoly

týmové běžky

soutěž o nejrychlejší jízdu šusem

kontrola jízdenek

synchronizované skoky do sněhu

závod na sáňkách

lanová dráha ve větru

překonávání nástrah revizora

stavba sněhuláka na čas

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Teambuilding Anděl na horách vám přináší aktivity v podobě luštění šifer a hádanek, které prověří vaši týmovou spolupráci a schopnost komunikace ve skupině. Ověříte si, zda se můžete o svůj tým opřít a budete mít možnost ukázat, že jste nenahraditelným článkem vaší skupiny. Tato firemní akce je skvělou volbou pro stmelení kolektivu, je to jízda, na kterou jen tak nezapomenete!

  Teambuilding Anděl na horách je skvělou volbou, ale nepokoušejte se jet načerno!

  Gustav Anděl

  Vhodná lokalita

  Anděla na horách můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Vysoké Tatry, Krkonoše, Krušné hory nebo Šumava jsou naše oblíbené destinace pro pořádání této firemní akce. Ovšem i Jizerské hory či Vysočina jsou lokace vhodné na teambuilding v zimě.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Dobytí Mount Everestu

    Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.

   • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.

   • Yettiho stopy

    V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.