Ztraceni

Ztraceni – teambuilding

V rámci teambuildingu Ztraceni se z každodenního života přesouváte na pustý ostrov. Během letu přes oceán vás zastihla ukrutná bouře, pilot neměl šanci s letadlem bezpečně přistát a vaše letadlo je roztříštěno na kousky po celém ostrově. Je zázrak, že jste vůbec na živu. Je pouze na vás, zda společnými silami dokážete najít cestu za záchranou. Víte, že v letadle se nachází vysílačka, ale z letadla je teď vrak a vy musíte ujít velký kus cesty a najít funkční vysílačku. Během cesty budete čelit nástrahám a výzvám a uspět můžete pouze pokud všichni spojíte své síly dohromady. Pozor, na ostrově nejste sami. Ta věc v lesích, nestvůra a hlavně ti Druzí jsou vám v patách. Umění přežít nespočívá pouze ve fyzické síle, ale zachránit vás může nápaditost a pozitivní nasazení. Podaří se vám najít vysílačku a zachránit tak všechny přeživší?

Doba trvání

4 hod - 2 dny

Počet osob

10 - 200

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci a důvěru

Během této netradiční firemní akce posunete hranice své komfortní zóny, ale hlavně si se svým týmem užijete spoustu zábavy, utužíte vzájemné vztahy a vytvoříte skvělé vzpomínky.

Průběh programu

Máme pro vás jedinečný teambuilding pro náročné, kde si vyzkoušíte, jaké to je, být bez jídla, vody a mobilního signálu. Stanete se trosečníky v dnešní době a máte jediný úkol – přežít. Nezapomeňte, že oceán kreditky nepřijímá. Pokud zatáhnete za jeden provaz, podaří se vám překonat všechny nástrahy a splnit jednotlivé úkoly, získáte indicii, díky které naleznete místo vraku letadla a v něm ukrytou vysílačku. Těšte se na rozdělávání ohně křesadlem, výrobu pasti nebo slaňování ze skály. Užijte si netradiční teambuilding inspirovaný serálem Ztraceni. 

Aktivity

vymýšlení týmového pokřiku a maskování

icebreakers

rozdělání ohně křesadlem

výroba pastí

lezení po skalách

orientace a navigace

lukostřelba

slaňování

hádanky a šifry

sestup do jeskyně

výroba přístřešku

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

V programu Ztraceni máte možnost vystoupit ze své komfortní zóny. Zjistíte, zda jste dostatečně odvážní a psychicky odolní. Naučíte se novým dovednostem a prověříte svou manuální zručnost. Co je ale důležité, zjistíte, že vzájemná spolupráce a důvěra je v rámci pracovního týmu nezbytná.  Naučíte se přispět svými dovednostmi celé skupině a zjistíte, že jste její nezbytnou součástí. Užijete si spoustu zábavy a upevníte vztahy se svými kolegy.

''Během teambuildingu Ztraceni jsem se našel v jeskyni.''

Jan Ztracený

Vhodná lokalita

Program Ztraceni můžeme zrealizovat téměř kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Praha a její okolí jsou stejně tak vhodné lokality, jako například okolí Ústí nad Labem nebo Jizerské hory, Krkonoše a Vysočina.

Podívejte se na video z kurzu přežití, ze kterého program Ztraceni vychází.

Náročnost

Pokud vám video přijde drsné, nebojte se, náročnost programu vždy přizpůsobíme vašim požadavkům, ale také aktuálnímu stavu účastníků. 🙂 Teambuildingový program může trvat 1 – 3 dny. Čím delší program, tím může být i náročnější, ale tím spíše se naplní jeho cíl.

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Zlatokopecká výprava

    Staňte se součástí zlatokopecké výpravy a prožijte nezapomenutelné dobrodružství při pátrání po ztraceném pokladu.

  • Yettiho stopy

    V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.

  • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.