Ztraceni

Ztraceni – teambuilding

Jste skupina přeživších, která zázrakem zůstala na živu po havárii letadla ve strašlivé bouřce. Ráno se probouzíte na pustém ostrově, uprostřed oceánu, tisíce kilometrů od civilizace. Vaší jedinou nadějí je společně najít cestu ke zbytku vraku letadla, kde je pravděpodobně funkční vysílačka. Každý z vás chce teambuilding Ztraceni přežít, ale bez týmové spolupráce to nedokážete. Vaše cesta za záchrannou bude trnitá a plná nástrah. Čekají vás výzvy a možná si sáhnete na vlastní dno. Vaši jedinou oporou budou kolegové, ovšem nikdo vás za ruku nepovede. Ukažte, že jste právoplatným členem celého týmu. Najdete společně vysílačku a zachráníte svou skupinu?

Doba trvání

1 - 3 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci a důvěru

Máme pro vás jedinečnou firemní akci, kde si vyzkoušíte, jaké to je, ocitnout se v neznámém terénu bez vody, stravy a střechy nad hlavou. Při tomto teambuildingu posunete hranice své komfortní zóny a budete muset táhnout za jeden provaz. I přes četné výzvy, které vás čekají, si se svým týmem užijete zábavu.

Průběh programu

Od začátku až do konce je zapotřebí, abyste bezchybně spolupracovali, neboť pouze společnými silami překonáte překážky a dokážete splnit jednotlivé úkoly. Po úspěšném zdolání nástrah obdržíte část skládačky do tajného klíče, který vám odhalí místo vraku letadla a v něm ukrytou vysílačku. Užijte si netradiční teambuilding pro náročné, ve stylu Ztraceni a vyzkoušejte si roli novodobého trosečníka.

Aktivity

vymýšlení týmového pokřiku a maskování

icebreakers

rozdělání ohně křesadlem

výroba pastí

lezení po skalách

orientace a navigace

lukostřelba

slaňování

hádanky a šifry

sestup do jeskyně

výroba přístřešku

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

Během programu Ztraceni si v rámci svého pracovní týmu zlepšíte spolupráci a důvěru. Sami si prověříte vlastní odvahu, manuální zručnost, ale také psychickou odolnost. Vystoupíte ze své komfortní zóny, zažijete společné zážitky a uvědomíte si, že jste nezbytnou součástí svého týmu.

''Během teambuildingu Ztraceni jsem se našel v jeskyni.''

Jan Ztracený

Vhodná lokalita

Program Ztraceni můžeme zrealizovat téměř kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Praha a její okolí jsou stejně tak vhodné lokality, jako například okolí Ústí nad Labem nebo Jizerské hory, Krkonoše a Vysočina.

Podívejte se na video z kurzu přežití, ze kterého program Ztraceni vychází.

Náročnost

Pokud vám video přijde drsné, nebojte se, náročnost programu vždy přizpůsobíme vašim požadavkům, ale také aktuálnímu stavu účastníků. 🙂 Teambuildingový program může trvat 1 – 3 dny. Čím delší program, tím může být i náročnější, ale tím spíše se naplní jeho cíl.

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Zlatokopecká výprava

    Staňte se součástí zlatokopecké výpravy a prožijte nezapomenutelné dobrodružství při pátrání po ztraceném pokladu.

  • Yettiho stopy

    V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.

  • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.