Ztraceni

Ztraceni – teambuilding

V rámci teambuildingu Ztraceni se z každodenního života přesouváte na pustý ostrov uprostřed oceánu. Během letu vás totiž zastihla ukrutná bouře. Pilot neměl šanci s letadlem bezpečně přistát a vaše letadlo je roztříštěno na kousky po celém ostrově. Je zázrak, že jste vůbec na živu. Civilizace je opravdu daleko a je jen na vás, zda společnými silami dokážete najít cestu za záchranou. Víte, že v letadle se nachází vysílačka, ale z letadla je teď vrak a vy musíte ujít velký kus cesty a funkční vysílačku najít. Cesta bude velmi náročná, budete čelit spoustu nástrahám a výzvám a uspět můžete pouze pokud všichni spojíte své síly dohromady. Umění přežít nespočívá pouze ve fyzické síle, ale zachránit vás může i strategie, nápaditost, a hlavně vzájemná spolupráce celého týmu. Podaří se vám najít vysílačku a zachránit tak celou skupinu?

Doba trvání

1 - 3 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci a důvěru

Na této firemní akci posunete hranice své komfortní zóny a možná si i sáhnete na své dno. Přes náročnost celého programu, si se svým týmem užijete spoustu zábavy, utužíte vzájemné vztahy a vytvoříte skvělé vzpomínky.

Průběh programu

Máme pro vás jedinečný teambuilding pro náročné, kde si vyzkoušíte, jaké to je, být bez jídla, vody a mobilního signálu. Stanete se trosečníky v dnešní době a máte jediný úkol– přežít. Je nezbytné, abyste po celou dobu programu, všichni táhli za jeden provaz a pracovali společně, protože každý nápad a každá pomocná ruka se počítá. Pokud se vám podaří překonat všechny překážky a splnit jednotlivé úkoly, získáte indicii, díky které naleznete místo vraku letadla a v něm ukrytou vysílačku. Čeká vás například rozdělávání ohně křesadlem, tvorba pastí nebo překonávání mnoha horizontálních a vertikálních překážek, jako je třeba slaňování. Zkuste něco nového a užijte si netradiční teambuilding na téma Ztraceni. 

Aktivity

vymýšlení týmového pokřiku a maskování

icebreakers

rozdělání ohně křesadlem

výroba pastí

lezení po skalách

orientace a navigace

lukostřelba

slaňování

hádanky a šifry

sestup do jeskyně

výroba přístřešku

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

V programu Ztraceni máte možnost vystoupit ze své komfortní zóny. Zjistíte, zda jste dostatečně odvážní a psychicky odolní. Naučíte se novým dovednostem a prověříte svou manuální zručnost. Co je ale důležité, zjistíte, že vzájemná spolupráce a důvěra je v rámci pracovního týmu nezbytná.  Naučíte se přispět svými dovednostmi celé skupině a zjistíte, že jste její nezbytnou součástí. Užijete si spoustu zábavy a upevníte vztahy se svými kolegy.

''Během teambuildingu Ztraceni jsem se našel v jeskyni.''

Jan Ztracený

Vhodná lokalita

Program Ztraceni můžeme zrealizovat téměř kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Praha a její okolí jsou stejně tak vhodné lokality, jako například okolí Ústí nad Labem nebo Jizerské hory, Krkonoše a Vysočina.

Podívejte se na video z kurzu přežití, ze kterého program Ztraceni vychází.

Náročnost

Pokud vám video přijde drsné, nebojte se, náročnost programu vždy přizpůsobíme vašim požadavkům, ale také aktuálnímu stavu účastníků. 🙂 Teambuildingový program může trvat 1 – 3 dny. Čím delší program, tím může být i náročnější, ale tím spíše se naplní jeho cíl.

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Zlatokopecká výprava

    Staňte se součástí zlatokopecké výpravy a prožijte nezapomenutelné dobrodružství při pátrání po ztraceném pokladu.

  • Yettiho stopy

    V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.

  • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.