Týmové malování – indoor teambuilding

Týmové malování – indoor teambuilding

Týmové malování je zaměřeno na týmovou spolupráci a kreativitu. Ale nebojte se, i když nejste profesionální malíři, užijete si tvůrčí týmovou práci se spoustou zábavy! Cílem je vytvořit umělecké dílo, na kterém se bude podílet celý váš pracovní tým. Vrhněte se do díla, Big Picture se sám neudělá!

Doba trvání

2 - 4 hodiny

Počet osob

10 - 200

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zlepšit spolupráci

Kreativita, týmová spolupráce a komunikace jsou při tomto indoor teambuildingu nezbytné. Ukažte, co dokážete, když se ve vaší pracovní skupině rozdělíte na menší týmy, každý budete malovat jinou část obrazu a poté své jednotlivé části spojíte v jednu velkou malbu.

A vybrat si můžete hned ze dvou druhů vedení malby: big picture teambuilding – kde se postupně tvoří z malých částí jeden velký koncept. Grafickou podobu segmentů i celého obrazu dopředu připravíme dle vašeho zadání. Druhá možnost je tvorba abstraktního obrazu – kde na velké plátno, postupně malujete svůj abstraktní obraz, který vystihuje dané téma.

Průběh programu

Připravíme pro vás prostor pro tvorbu, dostanete barvy, štětce, palety, ochranné pomůcky a další potřebné věci na týmové malování. Rozdělíte se do skupin, kdy každá skupina dostane kousek předlohy z velkého obrazu, kterou se pokusí co nejpřesněji namalovat. Budete muset dávat dobrý pozor, jak jsou na tom ostatní malířské skupiny, abyste svůj obraz stihli včas a mohli tak společně spojit všechny části. Pojďte do toho, ukažte vaše schopnosti spolupráce, komunikace a vytvořte kompletní velkou malbu.

Aktivity

tvůrčí teambuilding

týmové malování

spolupráce

skládání malby dohromady

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Z této firemní akce si odnesete unikátní malbu, kterou vytvoříte společnými silami a můžete si s ní vyzdobit svůj office. Zlepšíte spolupráci v týmu, komunikaci a rozvinete svou kreativitu.

  Indoor teambuilding Týmové malování bylo boží! Dokonale jsem se zmaloval!

  Franta Malíř

  Vhodná lokalita

  Malování pořádáme v indoor prostředí (konferenční místnosti, kanceláře, haly). Výběr vhodných prostor pro tento teambuilding s vámi rádi zkonzultujeme. Týmové malování můžeme uspořádat po celé České republice. Praha, Brno, Ústí nad Labem nebo třeba Liberec pro nás není problém.

  Napsali o nás:

  „Využili sme služby HOTROCK s.r.o. pre našu medzinárodnú konferenciu. Bola to kreatívna dielňa – spoločné maľovanie na plátna. Vytvorili sme 3 veľké obrazy, ktoré nám teraz visia v kanceláriách. Všetci si to veľmi užili a takmer všetci (aj tí netalentovaní) sa zapojili. Hoci sa spočiatku hotel zdráhal, nakoniec nám povolil konanie kreatívnej dielne priamo na recepcii hotela.

  Farby neboli cítiť a aj keď nikto nepoužil pláštenku a rukavice, nikto sa nezašpinil a priestory po akcii ostali úplne čisté. Akcia bola veľmi vydarená všetci sa tešili, že sme spoločne vytvorili diela, ktoré nám ostanú na pamiatku.“

  A. Gyulaffyová | RENOMIA, a. s.

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Barevný svět

    Nekoukejte na svět černobíle a užijte si firemní akci plnou barev, která vás naladí na tu správnou vlnu a dodá nový pohled na věc.

   • Projekt

    Získejte potřebný materiál, spolupracujte při výrobě úžasných produktů a postarejte se o jejich následný prodej.

   • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.