Guinessova kniha rekordů – teambuilding

Guinessova kniha rekordů – teambuilding

Do Guinessovy knihy rekordů se nedostane kdokoliv, ale z českých zástupců se to povedlo například Janu Železnému nebo Romanovi Šebrlemu. I jako národ jsme se tam v minulosti zapsali s rekordní spotřebou piva. S námi se do naší knihy rekordů můžete zapsat i vy a váš firemní tým v rámci zábavné firemní akce. Máme pro vás připravenou širokou nabídku neobvyklých aktivit jako je například bungee running nebo týmové běžky. Bude Guinessova kniha rekordů obsahovat i vaše jméno?

Doba trvání

1 den

Počet osob

16 - 200

Fyzická náročnost

střední

Cíl

prohloubení vztahů, spolupráce týmu, zábava

Vytvořte si týmy a soupeřte se svými kolegy z práce o vítězství a zápis do naší knihy Guinessovy rekordů. Ukažte, že jste nezbytnou součástí vašeho týmu a dokážete ho podržet v náročných situacích. Nejen, že prohloubíte vztahy se svými kolegy, ale užijete si také spoustu zábavy a vytvoříte nezapomenutelné vzpomínky. 

Průběh programu

Na úvod teambuildingu si vytvoříte rovnoměrně silné týmy. V těchto týmech budete soutěžit o nejlepší výsledek pro zápis do Guienessovy knihy rekordů. Naše nabídka atrakcí je opravdu velká.

Posledním úkolem bude vymyslet a představit ostatním skupinám vlastní aktivitu, která pro vás na akci ještě nebude připravena. Dokážete porazit své soupeře v tom, v čem si věříte na vítězství? 

Aktivity

sportovní lukostřelba

bungee running

lanový žebřík

vytvoření obrazců z lidí

kajaková štafeta nebo rafting

týmové běžky

střelba z praku nebo ze vzduchovky

závod koloběžek

hod oštěpem

horolezecká stěna

skákání v pytli nebo chůdy

vaše kreativní aktivita

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Při této firemní akci zlepšíte vzájemnou spolupráci a posílíte týmového ducha. Ověříte si, zda dokážete jako tým táhnout za jeden provaz a podílet se na dobrém výkonu všichni nejlépe, jak umíte. Vzájemná motivace je na firemní akci GUINESSOVA KNIHA REKORDŮ velmi důležitá. Odreagujte se od každodenního stereotypu při sportu. 

  Náročnost programu vždy přizpůsobíme vašim požadavkům.

  Teambuilding Guinessova kniha rekordů byl úžasný, ale ten rozhodčí byl slepý. Vůbec nechápu, proč jsem opět nevyhrál!

  Petr Diskvalifikovaný

  Vhodná lokalita

  Guinessovu knihu rekordů můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. A jaká je naše oblíbená lokalita? Ústí nad Labem, Praha, Liberec, tyto lokality jednoznačně doporučujeme. Také Krušné hory či Krkonoše skvěle poslouží pro pořádání tohoto teambuildingu.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Vodní živel

    Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

   • Ztraceni

    Jste skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově uprostřed oceánu.