Guinessova kniha rekordů

Guinessova kniha rekordů – teambuilding

Kdysi nás do Guinessovy knihy rekordů dostala „rekordní spotřeba piva“, Jan Železný nebo Roman Šebrle. My pro vás máme připravený teambuilding s řadou zábavných týmových aktivit, ve kterých si můžete zasoutěžit o zápis do této slavné knihy i vy.

Doba trvání

1 den

Počet osob

16 - 100

Fyzická náročnost

střední

Cíl

prohloubení vztahů, spolupráce týmu, zábava

Buďte součástí sportovního týmu a společnými silami zabojujte o nový zápis do naší knihy rekordů. Nejen že si společně zasoutěžíte, ale při našich zábavných aktivitách si vyzkoušíte nové sportovní disciplíny a teambuilding si užijete na plný pecky.

Průběh programu

Na úvod teambuildingu budete rozděleni do jednotlivých sportovních týmů. V těchto týmech budete soutěžit o nejlepší výsledek pro zápis do knihy rekordů. Ovšem zápis do knihy vám může zajistit i taková aktivita, kterou si vymyslíte sami, a která ve stávající knize rekordů ještě není. Nápadům se meze nekladou. No a pak už nezbývá než tyto aktivity zrealizovat.

Aktivity

paintball nebo airsoft

bungee running

lanový žebřík

kajaková štafeta nebo rafting

týmové běžky

střelba z praku nebo ze vzduchovky

závod koloběžek

hod oštěpem

horolezecká stěna

skákání v pytli nebo chůdy

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

Během této firemní akce prověříte svou sportovní zdatnost, fair play jednání a týmového ducha. Prožijete adrenalin a maličko posunete i hranici své komfortní zóny. Budete fungovat jako důležitý článek vašeho sportovního týmu. V rámci hry budete spolupracovat, motivovat se a vzájemně si fandit.

Program Guinessova kniha rekordů je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu a také se odreagovat při sportu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

Teambuilding Guinessova kniha rekordů byl úžasný, ale ten rozhodčí byl slepý. Vůbec nechápu, proč jsem opět nevyhrál!

Petr Diskvalifikovaný

Vhodná lokalita

Guinessovu knihu rekordů můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. A jaká je naše oblíbená lokalita? Ústí nad Labem, Praha, Liberec, tyto lokality jednoznačně doporučujeme. Také Krušné hory či Krkonoše skvěle poslouží pro pořádání tohoto teambuildingu.

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Vodní živel

    Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?

  • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

  • Ztraceni

    Jste skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově uprostřed oceánu.