Treasure Hunt Český ráj

Treasure Hunt Český ráj – outdoor teambuilding

Jednoho letního dne se dlouholetí kamarádi Pepa, Michal a Vašek rozhodli, že na víkend vyjedou stanovat do Prachovských skal, přímo do srdce Českého ráje. Pečlivě si naplánovali program, zabalili nejdůležitější věci a tentýž týden v pátek odpoledne vyrazili do skal.

 

Co víc si mohli přát? Krásné počasí, malebná příroda, víkend před nimi. Vyrazili na první prohlídku skalami Českého ráje, náhle uviděli, jak slunce odráží něco třpytivého na vrcholku jedné ze skal. Všichni byli zvědaví, co to může být. Skála se zdála být hladká jako nablýskaný mramor. Dali hlavy dohromady a vymysleli odvážný plán. Jeden z nich vyleze na vrchol a zjistí, co se tam tak intenzivně odráží.

 

Po dlouhé době a vzájemné spolupráci vylezl horolezec až k záhadné třpytivé věci na vrcholu. Zpocený a odřený od skály nevěřil svým očím. Ve skalní rozsedlině ležela zaklíněná truhla, která byla pootevřená a z ní vykukovaly nablýskané šperky.

Doba trvání

2 - 4 hodiny

Počet osob

6 - 200

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zábava, spolupráce, vzdělání

Záhadný treasure hunt v Českém ráj

Nešikovnou manipulací spadla truhla s pokladem dolů a do rukou horolezců se dostala naléhavá zpráva s voláním o pomoc. Profesor dějin umění Dr. Anton Erumann z nějakého důvodu narychlo převážel cenný náklad, když zjistil, že je sledován. Odhalte tajemství Českého ráje a pomozte třem horolezcům najít všechny šperky.

Užijte si putování za drahokamy skrz skalní město Prachovské skály. Vyhněte se nástrahám lupičů, kteří jsou vám v patách a bezohledně i tvrdě chtějí získat cennou truhlu zpět. Zjistěte, proč profesor dějin umění, přepravoval tak narychlo tajný náklad. Co to vlastně celé znamená?! Zahrajte si dobrodružnou hru, spojte své síly a pobavte se při hledání pokladu ukrytého v Prachovských skalách. Teambuilding Treasure Hunt Český ráj je připraven. Lov drahokamů začíná!

Průběh programu

Náš průvodce vám sdělí pravidla teambuildingové hry, vysvětlí co a jak a lov pokladů může začít. Jak budete poklady lovit? Pomáhat vám budou mobilní zařízení s GPS a naše aplikace.

Aktivity

treasure hunt

řešení úkolů

orientace a navigace

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Po teambuildingu Treasure Hunt budete lépe spolupracovat, komunikovat mezi sebou, odnesete si nové informace a skvělé zážitky.

  Co bychom se báli na Prachovské skály, dudlaj, dudlaj, dá.

  Pepa Prachovák

  Vhodná lokalita

  Outdoor teambuilding Treasure Hunt Český ráj pořádáme v srdci Českého ráje ve vybraných lokalitách, které s vámi rádi prodiskutujeme, případně upravíme dle vašich požadavků. Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných městech – Špindlerův Mlýn, Máchovo jezero, Praha.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Ztraceni

    Jste skupina, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově daleko od civilizace.

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

   • Via ferraty zajištěné cesty

    Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!