Treasure Hunt Karlovy Vary

Treasure Hunt Karlovy Vary – outdoor teambuilding

Co vše víte o Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových varech? Jak to vlastně bylo se založením Karlových Varů? Jakou roli má v historii města Jelení skok? A kde se vlastně nachází? Pojďte na Treasure Hunt Karlovy Vary a vydejte se s námi po stopách lázeňských kolonád a pramenů, rozhleden a vyhlídek. Originální teambuilding v srdci lázeňského města.

Doba trvání

3 hodiny

Počet osob

6 - 200

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zábava, spolupráce, vzdělání

Jaká tajemství ukrývají Karlovy Vary? Odhalíte všechna? Ochutnejte světoznámé lázeňské oplatky, bylinný likér Becherovku, Karlovarské minerální vody a vydejte se po stopách sklárny Moser. Během teambuildingu na vás čekají ta nejznámější a nejzajímavější místa, získáte nové znalosti a zažijete skvělý outdoor teambuidling s kolegy, rodinou či kamarády.

Průběh programu

Náš průvodce vás uvede do hry, vysvětlí pravidla a rozdá podklady, bez kterých se neobejdete. Rozdělíte se do týmů a vrhnete se na hru. Budete řešit dané úkoly, poznávat zajímavá místa a po zdárném lovu na vás čekají poklady. Celým treasure huntem vás bude provázet aplikace v mobilních zařízeních s GPS. Na konci se vyhlásí vítězové, kteří mohou být odměněni.

Aktivity

treasure hunt

řešení úkolů

orientace a navigace

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Po teambuildingu Treasure Hunt budete lépe spolupracovat, komunikovat mezi sebou, odnesete si nové informace a skvělé zážitky.

  Našli jsme kamzíka u Jeleního skoku, skvělý zážitek!

  Jana Pramenitá

  Vhodná lokalita

  Outdoor teambuilding Treasure Hunt Karlovy Vary pořádáme v srdci lázeňského města ve vybraných lokalitách, které s vámi rádi prodiskutujeme, případně upravíme dle vašich požadavků. Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných městech – Ústí nad Labem, Praha, Špindlerův Mlýn.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Ztraceni

    Jste skupina, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově daleko od civilizace.

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

   • Via ferraty zajištěné cesty

    Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!