Treasure Hunt Špindlerův Mlýn

Treasure Hunt Špindlerův Mlýn – outdoor teambuilding

Zažijte skvělý teambuilding v srdci KrkonošTreasure Hunt Špindlerův Mlýn. Pojďte na moderní lov pokladů na hory. Připravíme pro vás skvělou firemní akci jak v létě, tak i v zimě. Kdo je bájný duch hor Krakonoš? Je to vládce větru, tajemný démon, spravedlivý zastánce chudých, trpaslík, obr nebo všemocný živel? Dokážete odhalit Krakonošovo tajemství?

Doba trvání

až 4 hodiny

Počet osob

6 - 200

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zábava, spolupráce, vzdělání

Kdo jako první rozlouskne Krakonošovo tajemství a najde nejvíce pokladů? Ve Špindlerově Mlýně pro vás připravíme jedinečnou teambuildingovou hru, při které si vyzkoušíte spolupráci, orientaci v terénu, dozvíte se nové informace a využijete své vědomosti. Treasure Hunt Špindlerův Mlýn můžeme doplnit o zábavné atrakce, ať už třeba hod oštěpem, týmové běžky nebo třeba bungee running.

Průběh programu

Na začátku teambuildingu vás uvedeme do hry a vysvětlíme pravidla. Poté se již vydáte na lov pokladů. Na cestě za poklady budete plnit různé úkoly, ať už těžší, tak lehčí a budete se orientovat pomocí mobilních zařízení s GPS a naší hry. Na konci treasure huntu můžeme vyhlásit vítězný tým a odměnit ho.

Aktivity

treasure hunt

řešení úkolů

orientace a navigace

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Po teambuildingu Treasure Hunt budete lépe spolupracovat, komunikovat mezi sebou, odnesete si nové informace a skvělé zážitky.

  Našli jsme tajmeného Krakonoše, zkuste to také!

  František Špindl

  Vhodná lokalita

  Outdoor teambuilding Treasure Hunt Praha pořádáme v hlavním městě ve vybraných lokalitách, které s vámi rádi prodiskutujeme, případně upravíme dle vašich požadavků. Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných městech – Ústí nad Labem, Teplice, Karlovy Vary, Plzeň.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Ztraceni

    Jste skupina, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově daleko od civilizace.

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

   • Via ferraty zajištěné cesty

    Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!