Manažerské dovednosti – vzdělávací kurz

Manažerské dovednosti – firemní vzdělávání

Dokážete správě a efektivně řídit váš tým a zároveň i sami sebe? Na našem kurzu manažerských dovedností vás naučíme to nejdůležitější, jak pro rozvoj firmy, tak i pro váš osobní růst. Po našem vzdělávacím kurzu budete znát techniky plánování a budete je umět aplikovat v praxi. Bez problémů zvládne organizování, řízení a vedení lidí. Nebudete mít problém s úspěšným vyjednáváním, zvládnete se efektivně a rychle rozhodovat, budete umět řešit problémy jak na pracovišti, tak i v osobním životě. Také si lehce poradíte s každodenním stresem, který se naučíte odbourávat. Naše školení zaměřené na manažerské dovednosti vám pomůže stát se lepším a úspěšným manažerem.

Obsah kurzu

autorita

řízení lidí

motivace

týmová práce

hodnocení výsledků zaměstnanců

řešení problémů na pracovišti

Manažerské dovednosti - vzdělávání, firemní akce Ústí nad Labem, Praha

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás +420 724 812 712 nebo na info@hotrock.cz.

Nezávazná poptávka vzdělávání

  Vyzkoušejte také další vzdělávací firemní akce

  • Koučink

   Naučíme vás základy a hlavní přínosy koučování, budete schopni porozumět jeho podstatě a psychologii, umět aplikovat metody.

  • Time management

   Chcete se naučit účinně nakládat s časem? Jste na správném místě! Na našem kurzu time managementu vás naučíme efektivní řízení času.

  • Obchodní dovednosti

   Naučíme vás, jak úspěšně prodat zboží a služby, jak naplánovat schůzku, jak se zbavit strachu z prodeje, jak efektivně komunikovat.