Lidský stolní fotbal – zábavná atrakce

Lidský stolní fotbal – zábavná atrakce

Ani klasický fotbal ani stolní fotbálek! Vyzkoušejte si něco mezi tím – Lidský stolní fotbal. Je to skvělá volba pro zpestření vaší firemní akce jak venku, tak v interiéru. Vhodné pro 8-12 hráčů, kteří se mohou střídat po pěti, osmy nebo deseti minutách.

Délka pronájmu

až 5 hodin

Počet osob

12 - 100

Fyzická náročnost

střední

Cena od

13 000 Kč bez DPH

Fotbal bez rukou není nic nového, ale co takhle hra s rukama připevněnýma k posuvné tyči? Ukažte, jak umíte se svým týmem spolupracovat a nastřílejte víc gólů než váš soupeř. Ať už jste fanoušky klasického fotbalu nebo stolního fotbálku, Lidský stolní fotbal nabízí něco naprosto nového a vzrušujícího.

A co dělá Lidský stolní fotbal tak jedinečným? Hráči jsou připevněni k posuvné tyči a nemohou používat své ruce. To znamená, že každý gól je ještě větší výzvou a přináší větší radost ze vítězství. Takže co ještě čekáte? Vyberte si tuto zábavnou atrakci pro vaši akci a ukažte, jak dobře dokážete spolupracovat se svým týmem a nastřílet co nejvíc gólů!

Průběh aktivity

Minimálně dva týmy, dobrou náladu a pár šikovných nohou. Nic víc k této skvělé aktivitě nepotřebujete. Ideální počet pro lidský stolní fotbálek je 6 hráčů na každé straně. Všech 12 hráčů má připevněné ruce k posuvným tyčím a pohybovat se mohou jen tehdy, pokud budou fungovat jako tým a spolupracovat všichni najednou a koordinovaně. Doba jednoho zápasu je jen na vás. Rádi pro vás zorganizujeme mini turnaj.

Co je součástí pronájmu atrakce

1x lidský stolní fotbal - hrací plocha 10 x 6 m

montáž a demontáž

obsluha

pojištění

5 hodin provozu

 • Cena pronájmu za 5 hodin provozu

  bez dph

  13 000 Kč
 • Každá další započatá hodina

  bez dph

  1 000 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

+420 724 812 712

nebo na info@hotrock.cz.

Co není součástí pronájmu atrakce

každá další hodina pronájmu 1 000 Kč

doprava z Ústí nad Labem 15 Kč / 1 km

Pro koho je lidský stolní fotbal určen

Lidský stolní fotbal je skvělým doplňkem firemních akcí, firemních oslav nebo třeba dne otevřených dveří. Tuto atrakci ocení i děti v rámci dětských dnů či zpestření táborových programů.

Technické požadavky

rovný povrch

prostor alespoň 14 x 10 m, v interiéru minimální výška stropu 4 m

elektrické připojení není potřeba.

Chcete tuto zábavnou atrakci na vaši akci? Kontaktní formulář

  Vyzkoušejte také další atrakce pro váš event

  • Zipline - lanová dráha

   Je libo trocha adrenalinu? Prožít jej můžete při jízdě na mobilní lanové dráze neboli zipline. Vzhůru za pořádným zážitkem!

  • Bungee running

   Doběhnout ze všech co nejdál, to by se nemuselo jevit jako složitý úkol. Ale co takhle být připoutaný v pase na gumovém laně?

  • Týmové běžky

   Předveďte, jak sehraný je váš tým a staňte se nejrychlejším týmem závodu. Zábavná týmová atrakce pobaví jak dospělé, tak i děti.