Slackline

Slackline – zábavná atrakce

Staňte se na chvíli provazochodcem, otestujte svou rovnováhu a schopnosti vyvažování na slackline vypnuté mezi dvěma kmeny. No a pokud vám balancování na slackline nebude dělat problém, můžete předvést i nějaký ten trik.

Délka pronájmu

až 5 hodin

Počet osob

2 - 100

Fyzická náročnost

střední

Cena od

3 000 Kč bez DPH

Tato zábavná aktivita spočívá v chůzi po ploché smyci, která se napne mezi dva pevné kmeny stromů (sloupy, apod.). Chůze po slackline se může zdát jako snadný úkol, ale málokdo dokáže přejít celou slackline na jeden zátah. Budete to právě vy, kdo zvládne dojít bez pádu až na druhý konec? Ukažte své dovednosti!

Průběh aktivity

Účastníci se mohou rozdělit do týmů a soutěžit v celkovém počtu zdolaných metrů bez pádu. Anebo si vyzkoušet chůzi po slackline jen tak pro zábavu a otestovat svou rovnováhu, trpělivost a zdatnost. U této zábavné atrakce bude přítomen člen našeho týmu, který v případě potřeby, rád podá pomocnou ruku.

Co je součástí pronájmu atrakce

2x slackline

montáž a demontáž

obsluha

pojištění

až 5 hodin provozu

 • Cena pronájmu za 5 hodin provozu

  bez dph

  3 000 Kč
 • Každá další započatá hodina

  bez dph

  500 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

+420 724 812 712

nebo na info@hotrock.cz.

Co není součástí pronájmu atrakce

každá další hodina pronájmu 500 Kč

doprava z Ústí nad Labem 7 Kč / 1 km

Nezávazná poptávka zábavné atrakce

Pro koho je slackline určena

Slackline je vhodnou volbou pro doplnění teambuildingových programů. Tuto atrakci lze zakomponovat i do akcí pro děti, třeba v rámci dětských dnů či školních akcí.

Technické požadavky

pro ukotvení slackline musí být v místě k dispozici dva pevné sloupy / stromy / skalní bloky ve vzdálenosti 5 - 40 metrů

Chcete tuto zábavnou atrakci na vaši akci? Kontaktní formulář

Vyzkoušejte také další atrakce pro váš event

 • Týmové běžky

  Předveďte, jak sehraný je váš tým a staňte se nejrychlejším týmem závodu. Zábavná týmová atrakce pobaví jak dospělé, tak i děti.

 • Bungee running

  Doběhnout ze všech co nejdál, to by se nemuselo jevit jako složitý úkol. Ale co takhle být připoutaný v pase na gumovém laně?

 • Lezení na skalách

  Chcete otestovat svou zdatnost, vytrvalost a odvahu? Pojďte si s námi zalézt do skal. Překonejte strach a nechte proudit adrenalin v těle.