Slackline – zábavná atrakce

Slackline – zábavná atrakce

Slackline se stává boomem na všech firemních akcích. Dolaďte i tu svou do dokonalosti a vyzkoušejte si roli provazochodce. Předveďte ostatním jak umíte balancovat a vyvažovat na slackline vypnuté mezi dvěma stromy. Po troše tréninku se třeba odvážíte k nějakému triku.

Délka pronájmu

až 5 hodin

Počet osob

2 - 100

Fyzická náročnost

střední

Cena od

3 000 Kč bez DPH

Tato zábavná aktivita spočívá v chůzi po ploché smyci, která se napne mezi dva pevné kmeny stromů (sloupy, apod.). Přestože se to může zdát snadné, věřte, že přejít celou vzdálenost není tak lehké. Uspořádejte firemní akci, která se díky slackline stane pro všechny účastníky nezapomenutelným zážitkem.

Průběh aktivity

Člen našeho týmu pro vás slacklinu napne a pak už je jen na vás, zda si chůzi vyzkoušíte jen pro zábavu nebo mezi sebou budete soupeřit o nejdelší chůzi bez pádu nebo nejlepší trik. Otestujte svou zdatnost a potrénujte společně s vašimi kolegy či přáteli rovnováhu a trpělivost. Po celou dobu programu bude u této jedinečné atrakce na vše dohlížet jeden z řad našich zkušených instruktorů.

Co je součástí pronájmu atrakce

2x slackline

montáž a demontáž

obsluha

pojištění

až 5 hodin provozu

 • Cena pronájmu za 5 hodin provozu

  bez dph

  3 000 Kč
 • Každá další započatá hodina

  bez dph

  500 Kč

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

+420 724 812 712

nebo na info@hotrock.cz.

Co není součástí pronájmu atrakce

každá další hodina pronájmu 500 Kč

doprava z Ústí nad Labem 7 Kč / 1 km

Nezávazná poptávka zábavné atrakce

  Pro koho je slackline určena

  Slackline je vhodnou volbou pro doplnění firemních akcí nebo  teambuildingových programů. Tuto atrakci lze zakomponovat i do akcí pro děti, třeba v rámci dětských dnů či školních akcí.

  Technické požadavky

  pro ukotvení slackline musí být v místě k dispozici dva pevné sloupy / stromy / skalní bloky ve vzdálenosti 5 - 40 metrů

  Chcete tuto zábavnou atrakci na vaši akci? Kontaktní formulář

   Vyzkoušejte také další atrakce pro váš event

   • Týmové běžky

    Předveďte, jak sehraný je váš tým a staňte se nejrychlejším týmem závodu. Zábavná týmová atrakce pobaví jak dospělé, tak i děti.

   • Bungee running

    Doběhnout ze všech co nejdál, to by se nemuselo jevit jako složitý úkol. Ale co takhle být připoutaný v pase na gumovém laně?

   • Lezení na skalách

    Chcete otestovat svou zdatnost, vytrvalost a odvahu? Pojďte si s námi zalézt do skal. Překonejte strach a nechte proudit adrenalin v těle.