Google, 2019

Reference: Google, 2019

Jaké bylo zadání?

Zadání bylo uspořádat netradiční teambuilding pro VIP klienty Google Česká republika a po vzájemné dohodě s klientem jsme zvolili Kurz přežití s Marianem Jelínkem. Tento známý kouč byl skvělou podporou pro účastníky po celou dobu teambuildingu.

laptop frame
hero image

Jaký byl průběh akce?

Kurz přežití probíhal pod dohledem známého kouče Mariana Jelínka, který se přes 25 let zabývá psychologií a mentálním koučinkem. Na teambuilding jsme pozvali i světové sportovce, kterými byl Vavřinec Hradílek – český vodní slalomář, Martin Procházka – bývalý špičkový hokejista, David Svoboda – moderní pětibojař.

 

Týmy mezi sebou soutěžili v několika aktivitách. Na začátku programu proběhla kajaková štafeta vedená olympionikem Vavřincem Hradílkem. Následoval přejezd na raftech po řece Sázavě, při kterém účastníci čelili různým výzvám, prozkoumali jeskyni, získávali indicie, pomocí kterých poté vyřešili zapeklitou šifru. Večer následovala na hradě Pirkštejn debata s Marianem Jelínkem a Vavřincem Hradílkem na téma „Princip dvojčete, kterého máme každý sám v sobě„.

 

Druhý den ráno vše pokračovalo a na účastníky čekaly další výzvy – lanová dráha (zipline) přes jezero, rozdělání ohně křesadlem, výroba pastí, sportovní lukostřelba, navigace, transport zraněného, výstup po lanovém žebříku. Po hlavní části kurzu přežití si týmy pod vedením Martina Procházky vyzkoušeli střelbu na hokejovou branku a večerní grilování zpestřila beseda s Davidem Svobodou.

 

Třetí den dopoledne se konal workshop Hledání zóny učení s Marianem a poté proběhlo vyhlášení vítězů.

Chcete podobný teambuilding? Kontaktujte nás

  Vyzkoušejte naše firemní akce

  • Cimrmaniáda

   Zajímalo by vás, jak to opravdu bylo a je, se slavným géniem Járou Cimrmanem? To zjistíte na našem teambuildingu Cimrmaniáda!

  • Vodní živel

   Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?

  • Ztraceni

   Jste skupina přeživších, která zázrakem zůstala na živu po havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově