Cimrmaniáda – teambuilding

Cimrmaniáda – teambuilding

Hola hola, díky matrikáři. IV. Vídeňské farnost Franzi Huschkovi, který prováděl většinu zápisů ve stavu opilosti, nejde dodnes s jistotou říci, zda manželům Marlen a Leopoldu Cimrmanovým narodil synek v mrazivé únorové noci roku 1856, 1864, 1878 či 1889. Matrikářův nejistý rukopis připouští i rok 1890. Tak jak to vlastně bylo? To zjistíte na našem teambuildingu Cimrmaniáda!

Doba trvání

1 - 2 dny

Počet osob

4 - 200

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Zajímalo by vás, jak to opravdu bylo a je, se slavným géniem Járou Cimrmanem? Kdy a kde se Jára narodil, na jakém místě byl údajně v roce 1930 vyhozen z vlakové přepravy? Toto vše a spoustu dalších skutečností můžete zjistit, pokud se zapojíte do našeho teambuildingu – Cimrmaniáda. Pomocí úkolů a hádanek se dozvíte, jak to opravdu bylo se slavnou ikonou českého národa.

Průběh programu

Cimrmaniáda je stylizovaný teambuildingový program, kde účastníci sledují dějovou linku génia Járy Cimrmana. Společně se svým týmem budete řešit řadu zapeklitých úkolů, které vás postupně dovedou k pravdě.

 

Úkoly spočívají v postupném objevování zapomenutých vynálezů, řešení historických hádanek a získávání indicií k osvětlení detailního života Járy Cimrmana. Stejně jako mistr budete konstruovat vzducholoď, založíte kriminalistickou školu, budete řídit parní válec, zkusíte najít severní pól, do sklepa nanosíte hromady smolice a odborně poradíte Eiffelovi a Edisonovi. Krok za krokem se přiblížíte k pravdě o géniu a miláčkovi národa. Při Cimrmaniádě si se svými přáteli užijete spoustu napětí, dynamiky a zábavy. Nesmrtelný Jára Cimrman na vás čeká.

Aktivity

icebreakers týmu

navigace a orientace v terénu

hádanky a šifry

lukostřelba

slaňování

úkoly na budování důvěry

skalní lezení

via ferraty

sestup do jeskyně

přetahování lanem

bungee running

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Během teambuildingu bude každý fungovat jako důležitý článek týmu. V rámci týmu bude třeba spolupracovat a vzájemně si pomáhat při řešení zapeklitých úkolů a hádanek. Posilovat vzájemnou důvěru a podporu při zdolávání překážek. Prožijete adrenalin, otestujete svou odvahu a možná posunete svou hranici psychické odolnosti. A samozřejmě si při stmelování týmu užijete spoustu legrace.

  Program Cimrmaniáda je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

  Teambuilding Cimrmaniáda je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

  Jára Cimrman

  Vhodná lokalita

  Cimrmaniádu můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Střední Čechy, Ústecký kraj a Vysočina jsou ideální lokality. Ovšem pokud chcete firemní akci v Praze, Brně či Liberci, žádný problém, jsme připraveni!

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Anděl na horách

    Čeká vás spousta zapeklitých úkolů, zdolávání překážek, ale také užívání zimních radovánek a spoustu zábavy.

   • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.

   • Dobytí Mount Everestu

    Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.