Cimrmaniáda

Cimrmaniáda – teambuilding

Hola hola, díky matrikáři. IV. Vídeňské farnost Franzi Huschkovi, který prováděl většinu zápisů ve stavu opilosti, nejde dodnes s jistotou říci, zda manželům Marlen a Leopoldu Cimrmanovým narodil synek v mrazivé únorové noci roku 1856, 1864, 1878 či 1889. Matrikářův nejistý rukopis připouští i rok 1890. Tak jak to vlastně bylo? To zjistíte na našem teambuildingu Cimrmaniáda!

Doba trvání

1 - 3 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Zajímalo by vás, jak to opravdu bylo a je, se slavným géniem Járou Cimrmanem? Kdy a kde se Jára narodil, na jakém místě byl údajně v roce 1930 vyhozen z vlakové přepravy? Toto vše a spoustu dalších skutečností můžete zjistit, pokud se zapojíte do našeho teambuildingu – Cimrmaniáda. Pomocí úkolů a hádanek se dozvíte, jak to opravdu bylo se slavnou ikonou českého národa.

Průběh programu

Na úvod firemní akce budete rozděleni do jednotlivých týmů, následně proběhnou týmové aktivity a hry zacílené na stmelování týmu a posílení týmového ducha. Společně s vaším týmem budete řešit řadu zapeklitých úkolů, šifer a hádanek, které vás postupně dovedou k pravdě. Na základě splněných úkolů a zdolaných překážek budete získávat indicie. Při Cimrmaniádě si užijete spoustu napětí, zážitků a zábavy s vašimi kolegy.

Aktivity

icebreakers týmu

navigace a orientace v terénu

hádanky a šifry

lukostřelba

slaňování

úkoly na budování důvěry

skalní lezení

via ferraty

sestup do jeskyně

přetahování lanem

bungee running

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

Během teambuildingu bude každý fungovat jako důležitý článek týmu. V rámci týmu bude třeba spolupracovat a vzájemně si pomáhat při řešení zapeklitých úkolů a hádanek. Posilovat vzájemnou důvěru a podporu při zdolávání překážek. Prožijete adrenalin, otestujete svou odvahu a možná posunete svou hranici psychické odolnosti. A samozřejmě si při stmelování týmu užijete spoustu legrace.

Program Cimrmaniáda je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

Teambuilding Cimrmaniáda je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

Jára Cimrman

Vhodná lokalita

Cimrmaniádu můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Střední Čechy, Ústecký kraj a Vysočina jsou ideální lokality. Ovšem pokud chcete firemní akci v Praze, Brně či Liberci, žádný problém, jsme připraveni!

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Anděl na horách

    Čeká vás spousta zapeklitých úkolů, zdolávání překážek, ale také užívání zimních radovánek a spoustu zábavy.

  • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.

  • Dobytí Mount Everestu

    Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.