KONE Industrial, 2017

Reference: KONE Industrial – koncern s.r.o., 2017

Jaké bylo zadání?

Požadavek klienta byl na organizaci a provedení firemní akce Safety Day, která má v KONE letitou historii a zaměstnanci se na ni každoročně těší. Program měl být zaměřen na zvýšení povědomí zaměstnanců o BOZP, PO a první pomoci ve spojení se sportovními aktivitami. Zároveň měla být akce v duchu well-being.

laptop frame
hero image

Jaký byl průběh akce?

Pro společnost KONE Industrial – koncern jsme v květnu uspořádali teambuilding Safety Day pro 175 lidí v jehož rámci se účastníci zapojili do sedmi aktivit – horolezecká stěna, bungee running, záchrana zraněného, lanová dráha, kurz první pomoci, rafting a týmové běžky.

Podívejte se na video z firemní akce:

A jak nás hodnotili?

„Náš 11. ročník Safety Day byl skvělý. Společnost HOTROCK přišla s úplně novým konceptem a tím bylo naše zaměstnance volně „vypustit“ za brány našeho areálu a zábavné teambuildingové aktivity uspořádat v okolní přírodě. Komunikace s organizátory a příprava probíhala bez problému, agentura pracovala rychle, samostatně, o vše se postarala a samotná akce se vydařila.“

Pavlína Moudrá
HR manager | KONE Industrial – koncern s.r.o.

Chcete podobný teambuilding? Kontaktujte nás

  Vyzkoušejte naše firemní akce

  • Cimrmaniáda

   Zajímalo by vás, jak to opravdu bylo a je, se slavným géniem Járou Cimrmanem? To zjistíte na našem teambuildingu Cimrmaniáda!

  • Vodní živel

   Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?

  • Ztraceni

   Jste skupina přeživších, která zázrakem zůstala na živu po havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově