O2 Czech Republic, 2017

Reference: O2 Czech Republic, 2017

Jaké bylo zadání?

Úkolem bylo vytvořit teambuildingový program tak, aby se účastníci odreagovali od pracovních povinností a stmelili pracovní kolektiv. Vytvořili jsme tak akci na míru v podobě slaňování a lezení na via ferraty.

laptop frame
hero image

Jaký byl průběh akce?

Během teambuildingového programu si účastníci vyzkoušeli základy slaňování a poté vylezli na via ferraty, kde překonali strach a posunuli své hranice. Všichni nakonec aktivity zvládli a byli nadšení.

A jak nás hodnotili?

„Chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za Vámi organizovaný teambuilding pro můj obchodní tým. Většina lidí u mě v týmu (včetně mě), měla z daných aktivit trochu obavy, ale nakonec to všichni zvládli a asi u každého převládal pocit euforie, že si dokázal posunout svoje limity. Organizace z Vaší strany byla super a není co vytknout. Určitě budu Vaši agenturu a uvedený program doporučovat jak uvnitř O2, tak i svým obchodním partnerům. Myslím, že se ještě uvidíme. Díky moc!“

Martin Kašinský
Sales Manager | O2 Czech Republic a.s.

Chcete podobný teambuilding? Kontaktujte nás

  Vyzkoušejte naše firemní akce

  • Via ferraty zajištěné cesty

   Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!

  • Staň se agentem 007

   Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu. Teambuilding plný zážitků!

  • Vodní živel

   Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?