Staň se agentem 007 – teambuilding

Staň se agentem 007 – teambuilding

Staň se agentem 007, alespoň na chvíli! Zažijte jedinečný teambulding a vžijte se do role agentů, kteří mají za úkol luštit šifry a překonávat nepřekonatelné. Tuhle tajnou firemní akci vaši kolegové z práce určitě ocení!

Doba trvání

1 den

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Tým potřebuje zachránit! Vrhněte se do toho všichni společně a ukažte, že díky spolupráci celé skupiny, dokážete i to, co se zdá nemožné. Čeká vás náročný den plný výzev, ale také spoustu zábavy a skvěle strávený čas se svými parťáky jinde než pouze v kanceláři. Event plný zážitků může začít!

Průběh programu

Po rozdělení do rovnoměrně silných týmu si každá skupina zvolí svého vůdce – hlavního agenta, který bude v čele celé záchranné akce. Sám by to ale nezvládnul, a proto tato firemní akce bude vyžadovat soustředěnnost, a hlavně spolupráci všech agentů. Společnými silami budete plnit nejrůznější úkoly. Zamotáte si hlavu zapeklitými šiframi a hlavolamy, budete překonávat překážky a plnit úkoly co nejrychleji, abyste svou skupinu zachránili. Kterému z týmu se to povede jako prvnímu?

Vzájemná spolupráce a důvěra je v rámci týmu nezbytná. A jen tak dokážete zachránit celou skupinu.

Aktivity

vymýšlení týmového pokřiku

icebreakers týmu

rozdělání ohně křesadlem

výroba pastí

výtah na strom

navigace a orientace v terénu

střelba z praku

střelba ze vzduchovky

lanový žebřík

hádanky a šifry

slaňování

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  V programu STAŇ SE AGENTEM 007 máte možnost vystoupit ze své komfortní zóny.  Naučíte se novým dovednostem a prověříte jak svou manuální zručnost, tak psychickou odolnost. Při tomto teambuildingu se zaměřujeme na rozvoj spolupráce, komunikaci ve skupině a na stmelování kolektivu.

  Naučíte se přispět svými dovednostmi celé skupině a zjistíte, že jste její nezbytnou součástí. Užijete si spoustu zábavy a upevníte vztahy se svými parťáky z práce.

  Program Staň se agentem 007 je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

  Teambuilding Staň se agentem 007 je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

  Petr Agent

  Vhodná lokalita

  Staň se agentem 007 můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Z našich oblíbených destinací můžeme doporučit Ústecký kraj, Střední Čechy nebo Liberecký kraj. Také je pro nás výzvou uspořádat tento teambuilding v Praze, Brně či v Karlových Varech.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Ztraceni

    Jste skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově.

   • Po stopách pašeráků

    Teď nastává ten pravý okamžik. Dech se vám zrychluje, adrenalin stoupá. Životy jiných závisí jen na vás. Selhání nepřipadá v úvahu.

   • Barevný svět

    Přestaňte koukat na svět černobíle a pojďte společně s námi vstoupit do světa barev.