Dobytí Mount Everestu – teambuilding

Dobytí Mount Everestu – teambuilding

Dobýt vrchol nejvyšší hory světa není nic lehkého. My jsme si pro vás připravili teambuilding Dobytí Mount Everestu, kde se o to můžete pokusit a překonat náročné aktivity jako Mount Everest. Ukažte jak skvělý tým jste a co všechno dokážete!

Lákala vás někdy horolezecká expedice? U nás se v rámci firemní akce můžete vydat ze základního tábora a společnými silami překonat dlouhou a náročnou cestu až na vrchol. Aby vše proběhlo hladce, musíte si vytvořit dobrý plán, najít bezpečnou trasu a být připravěni čelit všem nástrahám.

Doba trvání

1 den

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Cesta na vrchol bude náročná, ale nezapomeňte, že na vrcholu vše nekončí a je zapotřebí bezpečně opět sejít dolů. Dokážete s vašimi kolegy táhnnout za jeden provaz a poradit si při řešení krizových situací?

Průběh programu

Abyste se všichni naladili na stejnou vlnu a prolomili mezi sebou ledy, máme pro vás na zahřátí aktivity cílené na stmelování kolektivu a spolupráci v týmu. Poté se společně vrhneme na teoretickou přípravu a plánování  náročné cesty až na vrchol. Záleží jen na vás zda vaším Mount Everestem bude skalní věž, via ferrata, horolezecká nebo ledová stěna. Z vrcholu se pomocí slaňování opět vrátíme do základního tábora.

Velký výstup je zapotřebí oslavit a proto doporučujeme akci nezakončit ihned po výkonu, ale posedět a o nezapomenutelných zážitcích si ještě popovídat u vašeho oblíbeného drinku.

Aktivity

icebreakers týmu

výstup via ferratou

slaňování

lanové překážky

lezení na umělé stěně

skalní lezení

pískovcové lezení

lezení ledů

slackline

bungee running

teoretická výuka

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Během firemní akce DOBYTÍ MOUNT EVERESTU budete mít možnost si prověřit svou odvahu, vytvrvalost a fyzickou zdatnost. Získáte nové zkušenosti a dovednosti z lezeckého světa a kromě toho se naučíte vzájemné spolupráce a motivovat se v rámci týmu. Budete si muset umět navzájem poradit v náročných situacích ale především si vychutnáte skvělý pocit ze společně zdolaného vrcholu.

   

  Program Dobytí Mount Everestu je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

  Teambuilding Dobytí Mount Everestu je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

  Petr Everest

  Vhodná lokalita

  Dobytí Mount Everestu můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Krkonoše, Krušné hory, Jizerské hory, to jsou perfektní místa pro tento teambuilding. Výzvou je pro nás také Šumava či Vysočina.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Via ferraty zajištěné cesty

    Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!

   • Guinessova kniha rekordů

    Buďte součástí sportovního týmu a společnými silami zabojujte o nový zápis do naší knihy rekordů.

   • Anděl na horách

    Čeká vás spousta zapeklitých úkolů, zdolávání překážek, ale také užívání zimních radovánek a spoustu zábavy.