Po stopách pašeráků

Po stopách pašeráků – teambuilding

Teď nastává ten pravý okamžik. Dech se vám zrychluje, adrenalin stoupá. Životy jiných závisí jen na vás. Selhání nepřipadá v úvahu. Kolegům do DDR musíte přenést přes hranice tajnou zásilku. Ke splnění cíle operace musíte být skvěle sehraní, důmyslní, rychlí a neviditelní. Při firemní akci Po stopách pašeráků mezi sebou budete komunikovat kódovanou abecedou přes radiovysílačky. Pokud vás náhodou chytí, nesmíte nic prozradit!

Doba trvání

1 den

Počet osob

12 - 80

Fyzická náročnost

střední

Cíl

práce v týmu, komunikace, zábava

Co víc stmelí kolektiv než zadání společného úkolu, při kterém budete muset spolupracovat, vzájemně si důvěřovat a dokonale fungovat jako jeden tým. Prověřte si svůj pracovní tým a zapojte se do našeho teambuildingu – Po stopách pašeráků.

Průběh programu

Na úvod budou účastníci rozděleni do čtyř skupin. První skupina bude představovat pašeráky z ČSSR, druhou skupinu pašeráci z DDR. A zbylé dvě skupiny budou tvořeny pohraničníky z obou států. Teambuilding, kde úkolem pašeráků bude dopravit za hranice tajnou zásilku, naopak úkolem pohraničníků bude pašerákům v tomto počinu zabránit.

Do programu bude zařazena celá řada aktivit a úkolů. Účastníci budou řešit zapeklité šifry, složité úkoly, stavět pasti a využívat signalizaci. Dalšími překážkami bude třeba zdolání skalních vrcholů, bezpečné slanění či splutí řeky.

Aktivity

skalní lezení nebo via ferraty

signalizace

slaňování

lanová dráha

airsoft či střelba ze vzduchovky

úkoly na budování důvěry

rafting nebo kajaky

luštění šifer

sestup do jeskyně

přetahování lanem

bungee running

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

V rámci této firemní akce si prohloubíte soudržnost týmu, komunikaci a především spolupráci ve skupině. Během jednotlivých aktivit prožijete napětí, trochu adrenalinu a hlavně skvělou zábavu.

Program Po stopách pašeráků je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

Teambuilding Po stopách pašeráků byl perfektní, vše probíhalo podle plánu, až na toho diverzanta na motorce, muže s koženou brašnou na zádech.

Míra Esenbák

Vhodná lokalita

Po stopách pašeráků můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Hradec Králové, Brno, Praha, tam všude lze tento teambuilding uspořádat. Stejně tak na horách, doporučujeme Krušné hory, Krkonoše či Jizerské hory.

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Ztraceni

    Jste skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově.

  • Via ferraty zajištěné cesty

    Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!

  • Guinessova kniha rekordů

    Buďte součástí sportovního týmu a společnými silami zabojujte o nový zápis do naší knihy rekordů.