Treasure Hunt skalní město Tisá

Treasure Hunt skalní město Tisá – outdoor teambuilding

Dle staré pověsti je ve skalním městě Tisá schovaný poklad, který zde ukryl francouzský šlechtic Charles Leduquin. Když se pro poklad vrátil, aby si ho odnesl, nenašel ho! Šlechtic totiž nepočítal s tím, že v pohádkovém skalním městě Tisá žijí také skřítkové.

 

Aby skřítkové ochránili své skalní město i poklad, sypou do kapes lidí čarovné bylinky, díky kterým návštěvníci lehce zabloudí. Mezi skalními stěnami a temnými propastmi bloudí tak dlouho, až ztratí rozum.

 

Váš týmový cíl je zdánlivě snadný. Nalezněte dávno ukrytý poklad, zvládněte se zorientovat ve skalním městě, vyhněte se všem nástrahám skřítků a vraťte se živí zpět. Užijte si náš originální Treasure Hunt ve skalním městě Tisá.

Doba trvání

3 hodiny

Počet osob

6 - 150

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zábava, spolupráce, vzdělání

Při řešení jednotlivých úkolů budete spolupracovat a vzájemně komunikovat, abyste zdárně došli až do cíle a nalezli ukrytý poklad.

Průběh programu

Skupina poustevníků vás uvede do hry, vysvětlí pravidla a rozdá podklady, bez kterých se neobejdete. Rozdělíte se do týmů a vrhnete se na lov pokladu. Účastníci se orientují pomocí mobilních zařízení s GPS a naší aplikace. Budete řešit jednoduché úkoly, pohybovat se v čarokrásném skalním městě a po zdárném lovu na vás čeká záhadný poklad. Na konci teambuildingové hry se můžou, ale nemusí, vyhlásit vítězové.

Aktivity

treasure hunt

řešení úkolů

procházka skalním městem

orientace a navigace

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Treasure Hunt skalní město Tisá je skvělým teambuildingem / teamspiritem pro vaše zaměstnance, kteří si ho užijí naplno a v pískovcových skalách budou volně pobíhat jako malé děti. Odnesou si skvělý zážitek, odreagují se a získají poznatky o nadpřirozených bytostech a Tisé.

  S mými parťáky jsme přemohli skřítky a našli jsme starodávný poklad. Tisá je naše!

  Evžen Skřítkobijec

  Vhodná lokalita

  Tento outdoor teambuilding / teamspirit Treasure Hunt pořádáme ve skalním městě Tisá nedaleko Ústí nad Labem v Ústeckém kraji. Skalní město Tisá je opravdu nádherné. A možná nevíte, že se tu natáčel i filmy Letopisy Narnie. Nabízíme také Treasur Hunt v dalších městech – Ústí nad Labem, Praha, Liberec, Karlovy Vary, Pardubice.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Treasure Hunt Ústí nad Labem

    Objevte prostřednictvím týmové hry Treasure Hunt Ústí nad Labem záhady královského města. Rébusy, zapeklité otázky i drobné úkoly.

   • Treasure Hunt Praha

    Ocitli jste se uprostřed stověžaté Prahy a váš úkol zní jasně. Najít poklad! Zvládnete vyřešit úkoly, hádanky a šifry včas?

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?