Treasure Hunt Praha

Treasure Hunt Praha – outdoor teambuilding

Ocitli jste se uprostřed stověžaté Prahy a váš úkol zní jasně. Najděte co nejvíce pokladů a pomozte Rudolfovi II! Vaše honba za pokladem bude plná dobrodružství, akce a hádanek. Má to ale jeden háček, váš čas je omezen. Stihnete splnit tuto misi? Teambuilding Treasure Hunt Praha právě začíná!

 

Během jedné hluboké noci se nad Prahou vytvořila meteorologická anomálie, při které začala podivuhodná sleď událostí. Zuřila silná bouře, vítr dosahoval vysoké rychlosti a první blesky začaly opouštět noční oblohu. Jeden z nich zasáhl věž katedrály sv. Víta v doprovodu ohlušující rány.

 

Přesto, jak silná ta bouře byla, skončila během krátké chvíle. Jako kdyby se nic nestalo. Praha opět utichla a budova katedrály na první pohled vypadala v pořádku.

 

Ale uvnitř katedrály, konkrétně v královské hrobce, se něco stalo

Doba trvání

2 až 5 hod

Počet osob

9 - 300

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zábava, spolupráce, vzdělání, soutěžení

Odhalte záhadu oživení Rudolfa II

 

Víko od hrobky je odsunuté a před ním stojí muž, živý, zdravý a zdá se i plný síly. Dívá se na náhrobní kámen, na kterém svítí vyrytý nápis: „Rudolf II.” Jeden z nejvýznamnější z panovníků české historie právě povstal z mrtvých.

 

Pojďte zmatenému habsburskému panovníkovi pomoct vysvětlit záhadu jeho oživení. Proč je zpět, jaký to má důvod? Čeká ho nějaké další poslání?

 

Užijte si perfektní teambuildingovou hru a společně se svým týmem vyřešte Rudolfovu záhadu.

Průběh programu

Náš sympatický průvodce vás uvede do děje hry, vysvětlí pravidla a rozdá tablety s naší herní aplikací. Rozdělíte se do týmů a vrhnete se na hru. Budete řešit různé zábavné úkoly, poznávat zajímavá místa a po zdárném lovu pokladů na vás bude čekat odměna. Na konci této firemní akce slavnostně vyhlásíme vítěze, kteří budou odměněni.

Aktivity

treasure hunt

řešení úkolů

orientace a navigace

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Jen s naším teambuildingem Treasure Hunt zažijete to, co nikde jinde. Díky různorodosti úkolů a poutavému příběhu si užijete zábavu, dobrodružství, ale i uslyšíte nové zajímavosti o Praze. Poznáte místa a tajná zákoutí, která byste na první pohled neobjevili. Pojďte si společně odfrknout, trochu zasoutěžit a vyvětrat se na čerstvém vzduchu.

  Díky teambuildingu Treasure Hunt v Praze jsem našel dlouho hledaný klid!

  Rudolf II

  Vhodná lokalita

  Outdoor teambuilding Treasure Hunt Praha pořádáme v centru metropole na Starém Městě, v historické čtvrti, kde se to záhadami jen hemží. Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných místech České republiky – Ústí nad Labem, Tisá, Teplice, Karlovy Vary, Plzeň, Český ráj, Máchovo jezero.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Treasure Hunt Ústí nad Labem

    Navštívíte tajné místo zaklínačů ďábla, něco a popraviště. Čekají na vás rébusy, zapeklité otázky i drobné úkoly.

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

   • Treasure Hunt skalní město Tisá

    Nalezněte dávno ukrytý poklad, zorientujte se ve skalním městě, vyhněte se nástrahám.