Zlatokopecká výprava – teambuilding

Zlatokopecká výprava – teambuilding

Zlatá horečka na Klondiku je zpět! Vydejte se s námi v rámci firemní akce za největším nalezištěm zlata na světě. Absolvujte zlatokopecký výcvik a hurá za dobrodružstvím. Na teambuildingu Zlatokopecká výprava vás čeká spousta úkolů a překážek, díky kterým zlepšíte spolupráci a prohloubíte důvěru v týmu.

Doba trvání

1 - 2 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Všichni jdou za zlatem. Pojdťe se svými přáteli a kolegy také a ukažte ostatním, že umíte fungovat jako správný tým a právě proto si zlata odnesete nejvíce. Pojďte si užít skvělý teambuilding, kde si zkusíte luštit šifry, překonávat překážky, spolupracovat s vašim týmem v napjatých situacích, zažijete adrenalin a mnoho dalšího.

Průběh programu

Před samotnou dobrodružnou firemní výpravou za zlatem, budete rozděleni do rovnoměrně silných týmu. Kdo z vás se ke zlatu dostane jako první a vytěží z celé akce nejvíce? To záleží jen na vás a na tom jestli dokážete společně táhnout za jeden provaz. Ukažte jaký umíte mít zápal pro věc! Protože rýžovat zlato se vám nepovede každý den.

 

Během jedinečného programu vás čeká řada zábavných aktivit, adrenalinových zážitků a manuálních činností. Pro získání zlatého pokladu bude důležitá kooperace a perfektní komunikace.

Aktivity

vymýšlení týmového pokřiku

maskování

navigace a orientace v terénu

lanový žebřík

hádanky a šifry

rýžování zlata

slaňování

průzkum jeskyní

skalní lezení

bouldering

lanové překážky

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Během firemní akce ZLATOKOPECKÁ VÝPRAVA máte možnost si prověřit svou odvahu, vytrvalost, manuální zručnost i psychickou odolnost. Společnými silami budete překonávat překážky a budete se muset vypořádat se zapeklitými šiframi a hlavolamy. Tento teambuilding je zaměřen na prohloubení spolupráce v týmu a posílení vzájemné důvěry. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

  Během teambuilding Zlatokopecká výprava jsme našli zlato našeho týmu. Je to naše Helenka.

  Petr Zlatokop

  Vhodná lokalita

  Zlatokopeckou výpravu můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Z našich oblíbených destinací můžeme doporučit oblast Krušných hor či Labských pískovců na severu Čech. Ale rádi za vámi přijedeme také do Prahy nebo na Vysočinu.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Cimrmaniáda

    Zajímalo by vás, jak to opravdu bylo a je, se slavným géniem Járou Cimrmanem? To zjistíte na našem teambuildingu Cimrmaniáda!

   • Anděl na horách

    Čeká vás spousta zapeklitých úkolů, zdolávání překážek, ale také užívání zimních radovánek a spoustu zábavy.

   • Vodní živel

    Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?