Zlatokopecká výprava

Zlatokopecká výprava – teambuilding

Vítejte na Klondike! Vraťte se s námi do dob 19. století a prožijte zlatou horečku. Protože doba to byla poměrně drsná, před zahájením výpravy bude potřeba nejprve absolvovat přípravný zlatokopecký výcvik. Poté můžete vykročit vstříc dálkám, a nástrahám, které vás na cestě za pokladem čekají. Zlatokopecká výprava je teambuilding, díky kterému posílíte důvěru ve vašem týmu a zlepšíte spolupráci.

Doba trvání

1 - 3 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Staňte se součástí zlatokopecké výpravy a prožijte nezapomenutelný event, během kterého budete pátrat po ztraceném pokladu. Při této firemní akci si zkusíte luštění šifer, překonávání překážek, spolupráci, zažijete adrenalin a mnoho dalšího.

Průběh programu

V úvodní části teambuildingu budou účastníci rozděleni do týmů a každý tým si zvolí svého kapitána družiny. Týmy budou mezi sebou takticky soutěžit v boji o poklad. Na programu bude řada zábavných aktivit, adrenalinových zážitků, manuálních činností. Pro získání pokladu bude důležitá kooperace a perfektní komunikace.

Aktivity

vymýšlení týmového pokřiku

maskování

navigace a orientace v terénu

lanový žebřík

hádanky a šifry

rýžování zlata

slaňování

průzkum jeskyní

skalní lezení

bouldering

lanové překážky

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

Během Zlatokopecké výpravy prověříte svou odvahu, vytrvalost, manuální zručnost i psychickou odolnost. Budete překonávat strach a posouvat hranici své komfortní zóny. Společnými silami budete překonávat překážky, také potrápíte své mozkové závity při luštění šifer a hlavolamů. Aby tým perfektně fungoval, bude třeba vyvíjet perfektní spolupráci, vzájemnou podporu a důvěru v týmu.

Firemní akce Zlatokopecká výprava je určena pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

Teambuilding Zlatokopecká výprava je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

Petr Zlatokop

Vhodná lokalita

Zlatokopeckou výpravu můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Z našich oblíbených destinací můžeme doporučit oblast Krušných hor či Labských pískovců na severu Čech. Ale rádi za vámi přijedeme také do Prahy nebo na Vysočinu.

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Cimrmaniáda

    Zajímalo by vás, jak to opravdu bylo a je, se slavným géniem Járou Cimrmanem? To zjistíte na našem teambuildingu Cimrmaniáda!

  • Anděl na horách

    Čeká vás spousta zapeklitých úkolů, zdolávání překážek, ale také užívání zimních radovánek a spoustu zábavy.

  • Vodní živel

    Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?