Barevný svět – teamspirit

Barevný svět – teamspirit

Nekoukejte na svět černobíle a pojďte si užít firemní akci plnou barev, která vás znovu naladí na tu správnou vlnu a dodá nový pohled na věc. Optimismus při řešení krizových situací je důležitý a proto si pojďte užít spoustu zábavy a posílit váš firemní teamspirit na firemní akci Barevný svět.

Doba trvání

1 den

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Máme pro vás barevný event, ve kterém vás čekají úkoly na budování důvěry, posílíte týmového ducha, zlepšíte práci v kolektivu a především vytvoříte nezapomenutelné zážitky.

Průběh programu

Na úvod firemní akce BAREVNÝ SVĚT si mezi sebou vytvoříte rovnoměrně silné týmy, ve kterých budete po celou dobu spolupracovat a překonávat naše barevné nástrahy. Budete muset plánovat, taktizovat a poradit si v krizových situacích. Nejlepší můžete být jen tehdy, pokud budete fungovat jako tým a každý z vás se stane nedílnou součástí vaší skupiny.

Tento teamspirit je také skvělou volbou pro ty z vás, kteří se těšíte na den plný zábavy a skvěle stráveného času se svými kolegy z práce.

Aktivity

úkoly na posílení důvěry

paintball

lukostřelba

maskování v přírodě

bungee running

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teamspiritu

  Přínos

  Během této firemní akce si ověříte, zda umíte být týmovými hráči a podržet svou skupinu ve vypjatých situacích. Vyzkoušíte si, zda dokážete spolupracovat, fungovat jako tým a dovést ho k dobrým k výsledkům. Zjistíte jak jste na tom s vytrvalostí, manuální zručností a psychickou odloností. To vše a spousty nových zážitků vás čeká během dne plného barev.

  Program BAREVNÝ SVĚT je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

  ''Barevný svět doporučuji, střelili mě do hlavy a nyní mam rozšířené spektrum.''

  Petr Duha

  Vhodná lokalita

  Barevný svět můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s vámi zkonzultujeme. Z našich oblíbených destinací doporučujeme Prahu, Hradec Králové, Liberec. Zorganizovat tuto firemní akci na Moravě či v jižních Čechách pro nás není překážkou!

  Napsali o nás:

  Chcete tento teamspirit? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

   • Yettiho stopy

    V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.

   • Vodní živel

    Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?