Barevný svět

Barevný svět – teamspirit

Svět nám dává možnost vidět celou škálu nejrůznějších barev. Avšak někteří lidé na tento dar zapomínají a vidí svět černobíle. Proto tu máme firemní akci, která barvami doslova srší.

Doba trvání

1 - 3 dny

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci

Přestaňte koukat na svět černobíle a pojďte společně s námi vstoupit do světa barev. Máme pro vás teamspirit, který posílí týmového ducha, zvýší důvěru v kolektivu a přinese vám nezapomenutelné zážitky.

Průběh programu

Na úvod teamspiritu se rozdělíte do týmů, ve kterých budete spolupracovat, plánovat a taktizovat. Uvidíme, jak si týmy společnými silami poradí s řešením krizových situací a jak zvládnou přijmout případnou porážku, či si vychutnat sladký pocit vítězství. Samozřejmě si společně užijete spoustu zábavy. Hurá na netradiční firemní akci!

Aktivity

paintball

lukostřelba

maskování v přírodě

luštění šifer

úkoly na budování důvěry

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teamspiritu

Přínos

Během našeho teamspirit programu si prověříte svou vytrvalost, manuální zručnost, schopnost řešit vypjaté situace a také, zda dokážete fungovat jako důležitý článek týmu.

Program Barevný svět je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

''Barevný svět doporučuji, střelili mě do hlavy a nyní mam rozšířené spektrum.''

Petr Duha

Vhodná lokalita

Barevný svět můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s vámi zkonzultujeme. Z našich oblíbených destinací doporučujeme Prahu, Hradec Králové, Liberec. Zorganizovat tuto firemní akci na Moravě či v jižních Čechách pro nás není překážkou!

Napsali o nás:

Chcete tento teamspirit? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

  • Yettiho stopy

    V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.

  • Vodní živel

    Rádi byste v rámci skupiny posílili týmového ducha, a současně byste se během horkých letních dnů svlažili v ledové vodě?