Kouzlo orientu

Kouzlo orientu – vánoční večírek

Barevné ornamenty, perské koberečky, orientální hudba a břišní tanečnice. Trocha východní orientální kultury může dýchnout atmosféru i na váš firemní večírek. Prožijte tak nezapomenutelný večer se svými kolegy a přáteli v duchu orientu. Na firemní večírek připravíme tématickou výzdobu, catering a zábavné atrakce, kde se pořádně vyřádíte.

Co na vás čeká

Těšit se můžete na stylově vyladěné prostory, kde se promítne orientální kultura v podobě barevných ornamentů, mozaiky, pestrých látek, perských koberců, zdobených polštářů a lamp. Orientální prostředí zvýrazní i orientální rytmy, při kterých můžete rozvlnit tělo při břišních tancích. Samozřejmě nebude chybět ani raut plný kořeněných pokrmů, výborných sypaných čajů a typické vodní dýmky různých chutí.

Aktivity

soutěž v poznávání koření

taneční rychlokurz břišních tanců

posezení s vodní dýmkou

orientální masáž

degustace čajů

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Co všechno jsme schopni zajistit

Průběh večírku v orientálním stylu lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Svěřte váš firemní večírek do našich rukou a my se o vás královsky postaráme.

Nezávazná poptávka vánočního večírku