Ve víně je pravda – firemní večírek

Ve víně je pravda – vánoční večírek

Milovníci vína si na vánočním večírku Ve víně je pravda přijdou na své. Ochutnávka neboli degustace vín a sýrů, zábavný program plný tématických atrakcí a bohatý catering. To je to pravé, na co se můžete těšit, užít si firemní večírek s kolegy a nabudit pohodovou atmosféru.

Ve víně je pravda - vánoční večírek pro firmy Praha, Brno, České Budějovice

Co na vás čeká

Prostory, ve kterých bude firemní akce probíhat, budou laděny ve venkovském stylu a těšit se můžete na opravdu bohatý raut plný čerstvých domácích sýrů, kozích sýrů, nakládaných sýrů, pečiva, uzenin, salátových mís, ořechů, ovocných talířů. Na slavnostně prostřených tabulích nebudou samozřejmě chybět ani zmiňovaná kvalitní vína. Po celý večer bude hrát k poslechu a tanci živá kapela.

Aktivity

ochutnávka sýrů

degustace vín

taneční vystoupení

soutěž v poznávání druhů sýrů

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Co všechno jsme schopni zajistit

Firemní večírek s názvem Ve víně je pravda lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Na firemní akci zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Neváhejte nás oslovit a svěřte organizaci vánočního večírku odborníkům na zážitky.

Nezávazná poptávka vánočního večírku

  Vyzkoušejte také další firemní akce

  • Kouzlo orientu

   Barevné ornamenty, perské koberečky, orientální hudba a břišní tanečnice. To vše vás čeká na vánočním večírku Kouzlo orientu.

  • Western

   Velkolepá párty ve westernovém stylu. Drsná tvář divokého západu, ostřílení pistolníci se sklenkou whiskey a westernové tanečnice.

  • Mobilní casino

   Rádi byste prožili večer v opravdovém casinu s elegantně oděnými krupiéry a hráči? Vaše přání proměníme v realitu.