Velký Gatsby

Velký Gatsby – vánoční večírek

Na vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století, ale podanou v moderním stylu. Na tomto firemním večírku se nudit rozhodně nebudete. Zkušený moderátor a výzdoba nabudí hned na začátku tu pravou atmosféru 30. let a na tématických zábavných atrakcích si užijete zábavu, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Co na vás čeká

Ozdobné girlandy, balónky, zářivé konfety. Ve stylově vyzdobeném sále si budete připadat opravdu jako v době 30. let. Tuto skutečnost ještě hlouběji podnítí hudba ve stylu swingu v podání živé kapely. Po celý večer bude v sále doplňován bohatý raut elegantně naaranžovaných chlebíčků, jednohubek, salátů či sladkých zákusků. Na baru pak můžete ochutnat některé z nabízených drinků.

Aktivity

degustace vín

taneční vystoupení

kostymérna

soutěž o nejlepší kostým

vystoupení DJ

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Co všechno jsme schopni zajistit

Průběh firemního večírku ve stylu Velký Gatsby lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Nechte perfektní naplánování na nás a užijte si večírek bez starostí se zařizováním.

Nezávazná poptávka vánočního večírku