Latino night

Latino night – vánoční večírek

Vánoční večírek v latinskoamerickém stylu je to pravé pro milovníky tance, skvělé hudby a tématických zábavných atrakcí. Pokud jste fajnšmekry latinské hudby a latinskoamerických tanců, máme tu právě pro vás stylově laděný večírek plný zábavy. Nechte organizaci firemního večírku na profících, nechte to na nás!

Co na vás čeká

Společenský večírek bude situován ve stylově vyzdobených prostorech, kde se budete cítit jako v pravém latinskoamerickém klubu. Těšit se můžete na typickou latinskou hudbu v podání živé kapely. Dále na tančení půvabné, leč energické salsy, která vám bude nejprve představena prostřednictvím tanečního vystoupení, následně budete mít příležitost si taneční kroky nacvičit v rámci školícího rychlokurzu. Po celý večer budete moci ochutnávat dobroty z bohatého rautu a popíjet namíchané kubánské drinky připravené od zkušeného barmana.

Aktivity

vystoupení tanečníků salsy

taneční rychlokurz salsy

barmanská show

soutěžení v limbu

soutěž o nejlepší kostým

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Co všechno jsme schopni zajistit

Průběh vánočního večírku Latino night lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Hoďte starosti za hlavu a nechte to na nás.

Nezávazná poptávka vánočního večírku