Western

Western – vánoční večírek

Rádi byste oživili váš vánoční večírek? Co takhle velkolepá párty ve westernovém stylu. Drsná tvář divokého západu, ostřílení pistolníci se sklenkou whiskey a westernové tanečnice. Odpočiňte si od všedních pracovních dnů a prožijte se svými kolegy a přáteli dobrodružství na divokém západě.

Co na vás čeká

Celý firemní večírek bude laděn do westernového stylu. Indiánské trofeje a totemy, kovbojské klobouky a kolty, plakáty hledaných zločinců. K poslechu a tanci vám bude hrát živá hudba od country kapely. Během večera se budete nesmírně bavit, neboť pro vás připravíme bohatý program se spoustou zábavných atrakcí. A až vám vyhládne po zkrocení divokého býka, můžete se těšit na pořádnou hostinu, kde nebude chybět ani pořádná flákota z grilu nebo čerstvě připravené burgry.

Aktivity

lukostřelba

zkrocení divokého býka

chytání divoké zvěře lasem

taneční vystoupení

taneční rychlokurz country tanců

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Co všechno jsme schopni zajistit

Průběh večírku ve westernovém stylu lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků. Neváhejte a svěřte se do rukou odborníků na vánoční večírky.

Nezávazná poptávka vánočního večírku