SŠOŘS a ZŠ ÚL, 2018

Reference: SŠOŘS a ZŠ ÚL, 2018

Jaké bylo zadání?

Kontaktovala nás paní Fišerová s poptávkou aktivit pro 10 žáků na výměnném pobytu. Vybrala si únikovou hru a sportovní lukostřelbu. Kvůli nepříznivému počasí jsme lukostřelbu nahradili lezením na umělé stěně.

laptop frame
hero image

Jaký byl průběh akce?

Na žáky první den čekala úniková hra, kde jejich úkolem bylo dostat se z hororového sklepení. Druhý den si žáci vyzkoušeli kurz lezení na umělé stěně, ze kterého byli nadšení.

A jak nás hodnotili?

„V březnu přijeli na stáž do České republiky žáci ze Slovenska, studující obor cestovní ruch. Pro žáky jsem plánovala odpolední programy. Jeden den se žáci zúčastnili únikové hry Escape – tato hra byla velmi zajímavá, žáky bavilo hledat indicie, aby získali požadované heslo. Základem hry je prohloubení spolupráce týmu. Sledovali jsme žáky celou dobu na kameře a opravdu se všichni zapojili do hry. Další aktivitou bylo lezení na umělé horolezecké stěně. Žáci si vyzkoušeli svoji statečnost a trpělivost. Někteří vylezli na pomyslný vrchol na více pokusů. O to víc je těšilo, že dosáhli cíle. Obě aktivity žáci hodnotili kladně a byli velmi spokojení.

Nabídku aktivit agentury HOTROCK jsem našla na internetu. Okamžitě mne zaujala pro svoji výjimečnost. Pan Michovský byl vstřícný a komunikace mezi námi probíhala bez problému. Též instruktoři na umělé stěně dokázali správně motivovat žáky k lepším výkonům. Aktivity jsou zajímavé a každému vřele doporučuji využít nabídku a vyzkoušet si nové a nepoznané. Určitě jsou to zážitky na které se nezapomíná.“

Radka Fišerová
projektová manažerka | Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Chcete podobný teambuilding? Kontaktujte nás

  Vyzkoušejte naše firemní akce

  • Via ferraty zajištěné cesty

   Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!

  • Guinessova kniha rekordů

   Buďte součástí sportovního týmu a společnými silami zabojujte o nový zápis do naší knihy rekordů. Užijte si teambuilding na plný pecky!

  • Dobytí Mount Everestu

   Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.