Projekt – teambuilding

Projekt – teambuilding

Zapojte se do našeho teambuildingu Projekt a ukažte světu, jací zkušení obchoďáci se ve vás skrývají. Získejte potřebný materiál, spolupracujte při výrobě úžasných produktů a postarejte se o jejich následný prodej. To vše ve vaší společné handmade manufaktuře celého týmu. Jste zruční, kreativní, máte dobré nápady a hlavně, umíte svou práci prodat?

Na náměstí se koná jarmark. Vaším úkolem při teambuildingu na téma Projekt je v časovém limitu nasbírat potřebný přírodní materiál, spolupracovat při výrobě vlastního zboží a následně tyto cenné výrobky opět v časovém limitu za co nejvíce peněžně zhodnotit.

Doba trvání

5 - 24 hodin

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

spolupráce, tvůrčí myšlení

Ukažte, kdo z vás dokáže získat nejvyšší částku?

Pozor, čas se začíná odpočítávat – tři, dva jedna… teď! Vaše firemní akce právě začala!

Průběh programu

Nejdříve budete rozděleni do rovnoměrně silných týmů, ve kterých vás čeká plnění celé řady úkolů. Za každý splněný úkol od nás obdržíte nějakou pomůcku k výrobě svého prodejního zboží. Ale nebude to tak lehké, nejprve musíte zhotovit čtyři povinné výrobky a další dle libosti. Čím více tvůrčích výrobků zhotovíte, tím větší máte šanci na vítězství.

Po samotné kreativní části se ukáže, jak se dokážete orientovat pouze za pomoci buzoly a papírové mapy. Dostanete se na určené místo prodeje včas?!

Je důležité, abyste všichni spolupracovali a táhli za jeden provaz. Každá ruka je tu více než potřebná a prostor na roli pouhého pozorovatele opravdu nemáte. Strategie prodeje i rozdělení rolí pro výrobu je jen a jen na vás. Kreativitě se meze nekladou, ale bude zapotřebí v sobě najít i manuální zručnost, aby vaše nápady nezůstaly jen v hlavě. A samozřejmě to nejdůležitější: máte dobrou taktiku prodeje?

Aktivity

icebreakers týmu

týmové úkoly

výroba předmětů

prodej předmětů

navigace a orientace

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Náplň teambuildingového programu cílí na posílení spolupráce a komunikace ve skupině prostřednictvím týmových úkolů. Firemní akce také rozvíjí kreativitu, manuální i tvůrčí zručnost a usnadňuje stmelování kolektivu.

   

  Program Projekt je určen pro skupiny, které chtějí posílit vzájemnou důvěru a podporu v týmu. Náročnost programu vždy přizpůsobujeme vašim požadavkům.

  Teambuilding Projekt je skvělou volbou, pokud chcete zlepšit spolupráci.

  Petr Projekt

  Vhodná lokalita

  Projekt můžeme zrealizovat kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Z našich oblíbených destinací můžeme doporučit Brno, Liberec, Pardubice. Tento teambuilding pořádáme také v Praze, Plzni či Ústeckém kraji.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Ztraceni

    Jste skupina ztroskotanců, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově.

   • Dobytí Mount Everestu

    Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.

   • Zlatokopecká výprava

    Staňte se součástí zlatokopecké výpravy a prožijte nezapomenutelné dobrodružství při pátrání po ztraceném pokladu.