Treasure Hunt Máchovo jezero

Treasure Hunt Máchovo jezero – outdoor teambuilding

Jak moc znáte jeden z největších a nejoblíbenějších rybníků České republiky? Pojďte na náš originální Treasure Hunt Máchovo jezero a zjistěte to. Víte, jak vznikly ostrůvky uprostřed Mácháče?

Doba trvání

4 hodiny

Počet osob

6 - 300

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zábava, spolupráce, vzdělání

Rozlouskněte tajemné záhady včas. Pod zříceninou hradu Bezděz vás čeká outdoor teambuilding u Máchova jezera. Čeká vás spousta zábavy s kolegy, rodinou nebo přáteli. Dozvíte se mnoho zajímavých informací a zažijete skvělé dobrodružství při hledání pokladů. Navštivte s námi Máchův kraj!

Připravit můžeme teambuilding jak pro plážové povaleče, tak i pro ty, co chtějí zažít něco navíc. Co takhle zpestřit treasure hunt o lukostřelbu, chůzi po slackline nebo výstup lanovým žebříkem?

Průběh programu

Na začátku treasure huntu budete uvedeni do hry, vysvětlíme vám pravidla a rozdáme podklady. Lov pokladů může začít! Čekají na vás různě náročné úkoly, budete poznávat zajímavá místa a sbírat poklady. Orientovat se budete pomocí mobilních zařízení s GPS a naší hry. Na konci teambuildingu vyhlásíme vítěze, kteří mohou být odměněni.

Aktivity

treasure hunt

řešení úkolů

orientace a navigace

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

Přínos

Po teambuildingu Treasure Hunt budete lépe spolupracovat, komunikovat mezi sebou, odnesete si nové informace a skvělé zážitky.

Na Mácháči je krásně! S treasure huntem ještě lépe, skvělá zábava.

Lukáš Mácha

Vhodná lokalita

Outdoor teambuilding Treasure Hunt Máchovo jezero pořádáme v Máchovo kraji. Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných městech – Ústí nad Labem, Praha, Teplice, Karlovy Vary, Plzeň.

Napsali o nás:

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Ztraceni

    Jste skupina, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově daleko od civilizace.

  • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

  • Via ferraty zajištěné cesty

    Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!