Treasure Hunt Máchovo jezero

Treasure Hunt Máchovo jezero – outdoor teambuilding

Jednoho bouřlivého dne pluje od severu loď s tajemnou posádkou po Máchově jezeře směřující na hrad Bezděz patřící Přemyslu Otakarovi II.

 

Do gotického hradu musí ozbrojenci dopravit velmi cenné zapečetěné truhly, ve kterých se ukrývají diamanty. Proč je převážejí zrovna touto trasou nikdo neví. Dostali pouze rozkaz, který musí bezprostředně splnit a z jakého důvodu přesouvají truhly, zjistí pravděpodobně až na cílovém místě.

Doba trvání

4 hodiny

Počet osob

6 - 300

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zábava, spolupráce, vzdělání

Kokořínská nestvůra na Máchovo jezeře

 

Během plavby začne velká bouřka, kterou doprovází silný vítr a přívalový déšť. Mezi vlnami se z hlubiny náhle vynoří tvor, kterého místní obyvatelstvo nazývá Kokořínská nestvůra. Rychle připluje k lodi a nelítostně jí převrátí i s celou posádkou a nákladem. Naštěstí se všichni zachrání, protože je silné vlny vyplaví na zalesněný břeh. Bohužel se cenné truhly s diamanty vyplavily do všech vzdálených koutů okolí Máchova jezera. Některé truhly jsou dokonce zasypané pískem a přikryty řasami.

 

Přeživší se musí co nejrychleji vzpamatovat a v malých skupinkách najít co nejvíce ztracených truhel, postavit vor nebo povoz a cenné diamanty dopravit na hrad Bezděz. Musí si ohlídat lepší počasí, protože v bouři by je mohla opět napadnout nestvůra, která vylézá za deštivého počasí.

Průběh programu

Na začátku treasure huntu budete uvedeni do hry, vysvětlíme vám pravidla a dozvíte se, jak hledat ztracené diamanty. Čekají na vás různě náročné úkoly, budete poznávat zajímavá místa a sbírat truhly. K orientaci budete využívat mobilní zařízení s GPS a naší hru. Na konci strastiplného dobrodružství se dozvíte, proč jste vlastně museli diamanty přemístit a čeho jste tím dosáhli!

Aktivity

treasure hunt

řešení úkolů

orientace a navigace

možnost začlenění do programu zábavné atrakce

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Po tomto teambuildingovém programu budete v týmu lépe spolupracovat, komunikovat mezi sebou a odnesete si nové skvělé zážitky.

  Na Mácháči je opravdu krásně! Hlavně když je silný vítr a přívalový déšť, uuuááááá!

  Lukáš Mácha

  Vhodná lokalita

  Outdoor teambuilding Treasure Hunt Máchovo jezero pořádáme v kraji Karla Hynka Máchy, konkrétně ve městě Doksy. Vyzkoušejte také naše Treasure Hunt programy i v jiných městech – Ústí nad Labem, Praha, Teplice, Karlovy Vary, Plzeň.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Ztraceni

    Jste skupina, která přežila havárii letadla ve strašlivé bouřce a ráno se probouzíte na pustém ostrově daleko od civilizace.

   • Za pirátským pokladem

    Staňte se součástí pirátského týmu a prožijte nezapomenutelný teambuilding při hledání pokladu. Dokážete najít ukrytý poklad?

   • Via ferraty zajištěné cesty

    Vydejte se s námi na dobrodružný teamspirit a bezpečně s námi projděte zajištěné cesty, tzv. via ferraty!