Via ferraty zajištěné cesty – teambuilding

Via ferraty zajištěné cesty – teambuilding

Via ferraty se stávají novým boomem mezi firemními akcemi. Užijte si svůj teambuilding plný adrenalinu! Vydejte se společně se svými kolegy zdolat zajištěné cesty bezpečně a s úsměvem.

Doba trvání

3 - 4 hod

Počet osob

4 - 50

Fyzická náročnost

střední

Cíl

posílení týmového ducha

Nové zážitky čekají právě na vás. Prohlubte vztahy se svými parťáky z práce, překonejte svůj strach a užijte si skvělý pocit ze společně zdolaného vrcholu. Firemní akce pro adrenalinové nadšence může začít!

Průběh programu

V rámci firemní akce se vydáme do některé z vhodných lokalit, kde vás nejprve naučíme se bezpečně na zajištěných cestách pohybovat a poté zabojujete o jejich zdolání. Pokud jste opravdoví adrenalinoví machři, můžete si vyzkoušet jak se po skále dostat směrem dolů. Ovládněte svůj strach a naučte se slaňovat.

 

Během celého firemního programu budete pod neustálým dohledem zkušeného instruktora, který vám vše vysvětlí, rád pomůže a předá tipy, jak se ve vašem lezení posunout o level výš.

Aktivity

teoretická příprava

výuka správného navázání

kurz bezpečného pohybu na via ferratách

slaňování

prohlídka skalního města

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  V rámci via ferratového teambuilding se naučíte lézt po zajištěných cestách. Posílíte spolupráci v týmu, protože uvidíte, že na skále je jí opravdu potřeba. Z firemní akce si odnesete skvělé zážitky, ale i nové dovednosti. Program Via ferraty zajištěné cesty je určen pro jakýkoliv pracovní tým, který se chce lépe poznat a prohloubit vzájemnou důvěru a podporu. Tento teambuilding Via ferraty zajištěné cesty je fyzicky středně náročný, ale můžeme ho vždy přizpůsobit vašim možnostem a požadavkům.

  S kolegyněmi jsme dosáhli kýženého vrcholu. Bohužel každý zvlášť.

  Karel Zbožný

  Vhodná lokalita

  Via ferraty zajištěné cesty realizujeme tam, kde se nacházejí via ferratové trasy. Výběr vhodné lokality s vámi zkonzultujeme. Naše oblíbené via ferraty se nachází v Děčíně, v Sasku, v Lužických horách a na Slánské hoře. Také pro nás není problém vyrazit s vámi na via ferraty do Rakouska či Slovinska.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teamspirit? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Barevný svět

    Nekoukejte na svět černobíle a užijte si firemní akci plnou barev, která vás naladí na tu správnou vlnu a dodá nový pohled na věc.

   • Zlatokopecká výprava

    Staňte se součástí zlatokopecké výpravy a prožijte nezapomenutelné dobrodružství při pátrání po ztraceném pokladu.

   • Filmová akademie

    Kostýmy, masky a rekvizity. Vydejte se s námi do světa filmového showbyznysu a natočte svůj vlastní film!