Tradiční české Vánoce – firemní večírek

Tradiční české Vánoce – vánoční večírek

Připravíme a kompletně pro vás zajistíme firemní večírek Tradiční české Vánoce, který se ponese v duchu českých Vánoc. Utečte dnešní uspěchané době, vánočním nákupním horečkám, moderním vánočním trendům a prožijte s námi magické kouzlo tradičních Vánoc. Společně si tak připomeneme, jak se slavily vánoční svátky v dobách dřívějších a v kruhu svých kolegů a přátel si užijete pohodovou atmosféru firemní akce.

Tradiční české Vánoce - firemní večírek Praha, Ústí nad Labem

Co na vás čeká

Večírek bude probíhat v tradičně vyzdobených prostorech, včetně prostřené štědrovečerní tabule. Celý večer budete moci ochutnávat vánoční pokrmy z bohaté hostiny. A nebojte, tradiční kuba se podávat nebude. Pochutnáte si třeba na bramborovém salátu, řízečcích, vinných klobáskách, chlebíčcích a na spoustě dalších dobrot. A pro milovníky sladkého nebude chybět samozřejmě ani vánoční cukroví.

V průběhu večera se budete moci zapojit do přichystaného programu, plného zábavy, herních aktivit a kreativních úkolů. Program bude doprovázen vánočně laděnou hudbou, o kterou se postará živá kapela. A tak si můžete společně zazpívat i nějakou tu vánoční koledu.

Aktivity

lití olova

krájení jablíček

házení střevíčkem

pouštění skořápkových lodiček

výroba vánočních přání

zdobení perníčků

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Co všechno jsme schopni zajistit

Průběh vánočního večírku lze dle vašich přání a představ společně vyladit k vaší maximální spokojenosti. Zajistíme výběr a rezervaci vhodných prostorů, výzdobu prostorů, doprovodnou hudbu, catering, zkušeného fotografa a samozřejmě večerní program, který sestavíme na míru dle vašich požadavků.

Nezávazná poptávka vánočního večírku

  Vyzkoušejte také další firemní akce

  • Ve víně je pravda

   Ochutnávka neboli degustace vín a sýrů, zábavný program plný tématických atrakcí a bohatý catering.

  • Velký Gatsby

   Na vánočním večírku Velký Gatsby zažijete pořádnou party ze 30. let minulého století, ale podanou v moderním stylu.

  • Kouzlo orientu

   Barevné ornamenty, perské koberečky, orientální hudba a břišní tanečnice. To vše vás čeká na vánočním večírku Kouzlo orientu.