Jotun Czech, 2017

Reference: Jotun Czech, 2017

Jaké bylo zadání?

První poptávka firmy Jotun Czech, byla doplnit jejich meeting o zábavnou atrakci například v podobě sportovní lukostřelby. Po vzájemné schůzce jsme se však domluvili na uceleném programu. Dle jejich časového harmonogramu jsme upravili jedno z našich nejúspěšnějších témat – přežití a natěšení jsme akci spustili.

laptop frame
hero image

Jaký byl průběh akce?

Teambuilding proběhl v krásném okolí Hotelu Ján, kde účastníci týmově spolupracovali, plnili jednotlivé úkoly, překonávali překážky, vyráběli pasti a luštili šifry. Vyzkoušeli si, jak rozdělat oheň křesadlem i v případě opravdového přežití.

A jak nás hodnotili?

„Společnost HOTROCK s.r.o. nám byla doporučena k vytvoření teambuildingové aktivity pro náš management tým. Spolupráce byla od počátku výborná, kdy nám bylo doporučeno, vytvořeno na míru a jasně vysvětleno řešení, které na závěr předčilo naše očekávání. I přesto, že jsme měli na celou aktivitu pouhé 4 hodiny, HOTROCK se s tím vypořádal skvěle a většina z nás si vyzkoušela netradiční zážitky, které byly tématicky spojené s kurzem přežití. Děkujeme celé společnosti za krásné odpoledne a budeme se těšit na další spolupráci.“

Michaela Palánová
HR Manager | JOTUN CZECH a.s.

Chcete podobný teambuilding? Kontaktujte nás

  Vyzkoušejte naše firemní akce

  • Yettiho stopy

   V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.

  • Dobytí Mount Everestu

   Při našem teambuildingu se vydáte ze základního tábora a společnými silami překonáte dlouhou cestu až na vrchol.

  • Zlatokopecká výprava

   Staňte se součástí zlatokopecké výpravy a prožijte nezapomenutelné dobrodružství při pátrání po ztraceném pokladu.