Oracle Czech, 2017

Reference: Oracle Czech, 2017

Jaké bylo zadání?

Poptávka zadavatele byla vytvořit nevšední, zajímavý a plynulý program, zorganizovaný tak, aby se zapojilo co nejvíce účastníků najednou. Dle požadavků jsme navrhli jednodenní Kurz přežití v přírodě, který zadavatele zaujal, a tak jsme začali celou akci připravovat.

laptop frame
hero image

Jaký byl průběh akce?

Pro českou pobočku firmy Oracle jsme připravili jednodenní kurz přežití aneb Survival Camp. Během něj si účastníci vyzkoušeli slaňování, sestoupili do jeskyní, naučili se rozdělávat oheň, pasti a další věci nutné k přežití v přírodě.

A jak nás hodnotili?

„Firemní akce pro naše klienty pořádáme pravidelně a není jednoduché přicházet stále s novými nápady. Při hledání inspirace jsme narazili na agenturu HOTROCK, jejichž nabídka adrenalinových programů nás velmi zaujala. Společně jsme připravili nabídku, která našeho klienta, společnost Oracle Czech s.r.o., ihned zaujala. Již přípravná fáze nás přesvědčila, že spolupracujeme s partou profesionálů a vlastní realizace už byla jen třešničkou na pomyslném dortu. Na „Den přežití“ náš klient ještě dlouho nezapomene a my už můžeme přemýšlet nad další akcí.“

Jiří Vaniš
Executive Director | DIMAR CZ s.r.o.

Chcete podobný teambuilding? Kontaktujte nás

  Vyzkoušejte naše firemní akce

  • Po stopách pašeráků

   Teď nastává ten pravý okamžik. Dech se vám zrychluje, adrenalin stoupá. Životy jiných závisí jen na vás. Selhání nepřipadá v úvahu.

  • Cimrmaniáda

   Zajímalo by vás, jak to opravdu bylo a je, se slavným géniem Járou Cimrmanem? To zjistíte na našem teambuildingu Cimrmaniáda!

  • Barevný svět

   Přestaňte koukat na svět černobíle a pojďte společně s námi vstoupit do světa barev. Teamspirit na posilnění týmovéh ducha.