Kurz přežití – teambuilding

Kurz přežití – survival teambuilding

Pro firemní akce, které cílí na posílení týmového ducha a rozvoj klíčových dovedností, představujeme unikátní nabídku: Kurz přežití – Survival teambuilding. Tento intenzivní a zábavný program je navržen tak, aby účastníci opustili své běžné pracovní prostředí a ponořili se do přírody, kde budou muset spolupracovat, komunikovat a překonávat výzvy jako nikdy předtím.

 

Navíc, tento firemní program je o mnohem víc než jen o základních dovednostech přežití. Je to zkušenost, která účastníky vystaví řadě úkolů, jež jsou speciálně navrženy k rozvoji důvěry, vzájemné podpory a kolektivního řešení problémů. Díky kombinaci teoretického vzdělávání a praktických survival aktivit se účastníci naučí jak přežít v přírodě, ale také společně vyrostou jako jeden tým.

Doba trvání

3 hod - 2 dny

Počet osob

10 - 120

Fyzická náročnost

střední

Cíl

zlepšit spolupráci a důvěru

Během této netradiční firemní akce posunete hranice své komfortní zóny, vychutnáte si vůni dobrodružství, naučíte se survival techniky z opravdového kurzu přežití, ale hlavně si se svým týmem užijete spoustu zábavy, utužíte vzájemné vztahy a vytvoříte skvělé vzpomínky.

Průběh programu

Akce Kurz přežití – Survival Teambuilding začíná úvodním briefingem, kde se účastníci seznámí s programem, instruktory a bezpečnostními pravidly. Následuje seznámení s týmem prostřednictvím aktivit na prolomení ledu, které pomáhají účastníkům navázat první kontakty a rozdělit se do menších pracovních skupin.

 

Dále probíhá kurz základních survival dovedností, jako je rozdělání ohně, výroba pastí a stavba přístřešku, doplněnému o týmové výzvy, které testují komunikaci, spolupráci a řešení problémů v týmu. Pokračujeme simulací krizových scénářů, vyžadujících rychlé rozhodování pod tlakem a efektivní týmovou spolupráci.

 

Akce vrcholí společnou diskusí, během které účastníci reflektují zkušenosti získané během dne a diskutují o tom, jak mohou nové dovednosti aplikovat ve svém pracovním životě. Každý účastník obdrží certifikát za účast na kurzu. Po akci jsou účastníkům poskytnuty fotografie nebo videa z akce, aby si mohli uchovat vzpomínky na tento jedinečný zážitek.

Aktivity

podrobné vybavení, psychologie, strategie přežití

oheň - příprava a rozdělání ohně, funkce ohně

přenocování - kde přenocovat, izolace, rizika

navigace, orientace

voda - získávání vody, filtrace

získávání potravin - jídlo z našich lesů

překonávání překážek - horizontální, vertikální

setkání s nebezpečným zvířetem

výroba pastí

laická první pomoc

výroba přístřešku

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Podívejte se na video survival programu:

  Unikátní kurzy přežití pořádáme již od roku 2008 a jako vůbec první ze zážitkových firem v České republice jsme nabízeli takto zaměřený kurz. Chtějte kvalitu, našimi kurzy přežití prošlo 2000+ přeživších! Chtějte nás!

  Přínos

  Teambuildingový kurz přežití je mimořádně efektivním způsobem, jak posílit týmového ducha, zlepšit komunikační dovednosti, rozvíjet schopnost řešení problémů, adaptace a odolnosti. Nabízí také jedinečnou příležitost pro rozvoj leadershipu, sebepoznání a sebereflexi. Díky praktickému uplatnění získaných dovedností v každodenním pracovním životě kurz přináší okamžitou hodnotu pro účastníky i jejich organizace, čímž podporuje lepší výkon celého týmu.

  Vytesáno do kamene ``Společně překonáme, co nás dělí – v přírodě i v práci.``

  Homo neanderthalensis

  Vhodná lokalita

  Program Kurz přežití můžeme zrealizovat téměř kdekoliv, kde to povolují jednotlivé aktivity – atrakce. Výběr vhodné lokality s námi prosím zkonzultujte. Praha a její okolí jsou stejně tak vhodné lokality, jako například okolí Ústí nad Labem nebo Jizerské hory, Krkonoše a Vysočina.

  Náročnost

  Pokud vám video výše přijde drsné, nebojte se, náročnost programu vždy přizpůsobíme vašim požadavkům, ale také aktuálnímu stavu účastníků. 🙂 Teambuildingový program může trvat 3 hodiny, ale i 3 dny. Čím delší program, tím může být i náročnější, ale tím spíše se naplní jeho cíl.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Zlatokopecká výprava

    Staňte se součástí zlatokopecké výpravy a prožijte nezapomenutelné dobrodružství při pátrání po ztraceném pokladu.

   • Yettiho stopy

    V obtížném a těžko přístupném zimním terénu se pomocí sněžnic dostanete do míst, o kterých se vám ani nesnilo.

   • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.