Stavba hmyzího hotelu – teambuilding

Stavba hmyzích hotelů – kreativní teambuilding

Stavba hmyzího hotelu je především o týmové spolupráci a kreativitě. Manuální práce vám nic neříká? Nevadí, s vaším týmem dáte hlavy a ruce dohromady a hmyzí hotel dokážete postavit. A co je to vlastně hmyzí hotel? Je to „ubytování“ pro různé druhy hmyzu, kterému skvěle poslouží třeba pro kladení vajíček a vývoji larev.

Doba trvání

3 - 4 hodiny

Počet osob

6 - 50

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zlepšit týmovou tvořivost

Jak se při teambuildingu rozdělíte do týmů a jak si rozvrhnete úkoly při samotné tvorbě hmyzího hotelu? Abyste postavili ten nejlepší hotel, bude důležitá spolupráce a tvořivost. Tak se rozdělte rovnoměrně, ať to zvládnete.

Průběh programu

Nejprve proběhne krátké představení hmyzu a dozvíte se nejnovější „drby“ ze života brouků. Připravíme vám prostor, kde budete tvořit, dostanete dřívka, kladívka, hřebíky, ochranné pomůcky a další potřebné vybavení. Poté již může stavba hmyzího hotelu začít! Ukažte své dovednosti a společnými silami hurá do výroby.

Aktivity

tvůrčí teambuilding

stavba hmyzích hotelů

spolupráce

kreativita

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Přínos

Tento teambuilding vám díky nezbytné spolupráci pomůže prolomit ledy. Na konci si odnesete hmyzí hotel a můžete si s ním vyzdobit vaší zahrádku u kanceláří.

Stavby hmyzího hotelu byla skvělá! Vyrobený hotel jsme si vystavili na zahrádce u kanceláře a pravidelně k nám chodí hmyz na oběd.

Josef Brouček

Vhodná lokalita

Stavbu hmyzích hotelů obvykle pořádáme v outdoor prostředí, ale lze jej uspořádat i v indooru (konferenční místnosti, kanceláře, haly). Výběr vhodných prostor pro tento teambuilding s vámi rádi zkonzultujeme. Teambuilding pro vás rádi uspořádáme po celé ČR. Praha, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Pardubice nebo třeba Ostrava pro nás nejsou problém.

Napsali o nás:

Po dvou letech plánování a rušení společných akcí kvůli pandemii, se konečně naskytla příležitost vyrazit s celým týmem mimo stěny kanceláře, získat nové zážitky. Jako místo konání jsme zvolili malebnou vesničku Tvrdonice na jihu Moravy. Večer bylo v plánu posezení ve sklípku s degustací vín, ale co za program na odpoledne?

 

Chtěli jsme činnost, během které se zapojí všichni členové týmu, naučíme se něco nového a ideálně po nás zůstane nějaký výsledek. Všechny požadavky do puntíku splnil program Stavby hmyzích hotelů. Na začátku programu jsme byli seznámení s funkcí hotelu pro jeho hmyzí obyvatele a teoretickým plánem, jak bychom měli během stavby postupovat. No a pak už se po celé vesnici rozléhalo řezání, bouchání, pilování, zkrátka čilý stavební ruch. Mylně jsme se domnívali, že hotely budeme mít postavené raz dva, ale vymyslet podobu hotelu a společnými silami jej přenést z nákresu do reality nebylo vždy úplně jednoduché.

 

Parta z HOTROCKu nám ale byla skvělou oporou a dokázala vždy šikovně nasměrovat a poradit, jak postupovat, aby se naše výtvory dobraly finální podoby. Za všechny z týmu mohu říci, že program překonal naše očekávání. Společně strávené odpoledne uteklo jako voda a my jsme byli do stavby tak zabraní, že jsme zapomínali i na pauzy na doplnění energie.

 

Díky této aktivitě jsme skvěle otestovali a prohloubili týmovou spolupráci, práci hlavou vyměnili za práci rukama, užili si spoustu legrace a jako bonus na závěr po nás zůstalo pět krásných hmyzích hotelů, které doufáme udělají radost hmyzím obyvatelům. Dva hmyzí hotely jsme jako vzpomínku a zároveň poděkování za prima pobyt umístili v Tvrdonicích. Zbylé nám HOTROCK odvezl do Prahy, kde dělají radost na terasách naší kanceláře.

 

Děkujeme týmu HOTROCK za skvěle připravený program, kdy nebyl problém dovézt veškerý potřebný materiál a nástroje přes půl republiky na místo, které jsme si určili a za veškerou podporu a zážitky, na které budeme rádi vzpomínat.“

 

Kristýna Vitásková
Change Management and Training | Komerční banka, a. s.

 

Nezapomeňte si prohlédnout ZDE fotografie z této firemní akce, uděláte si tak lepší představu, že na našem teambuildingu nesestavujeme nějaké předem předpřipravené dřevěné skládačky. Ani velikost hmyzího hotelu není u nás zanedbatelná. Není to žádná „ptačí budka“ o velkosti formátu A4, ale naše hotely jsou přes jeden metr vysoké.

Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

  Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

  • Barevný svět

   Nekoukejte na svět černobíle a užijte si firemní akci plnou barev, která vás naladí na tu správnou vlnu a dodá nový pohled na věc.

  • Projekt

   Získejte potřebný materiál, spolupracujte při výrobě úžasných produktů a postarejte se o jejich následný prodej.

  • Staň se agentem 007

   Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.