Stavba hmyzího hotelu – indoor teambuilding

Stavba hmyzích hotelů – indoor teambuilding

Stavba hmyzího hotelu je především o týmové spolupráci a kreativitě. Manuální práce vám nic neříká? Nevadí, s vaším týmem dáte hlavy a ruce dohromady a hmyzí hotel dokážete postavit. A co je to vlastně hmyzí hotel? Je to „ubytování“ pro různé druhy hmyzu, kterému skvěle poslouží třeba pro kladení vajíček a vývoji larev.

Doba trvání

2 - 4 hodiny

Počet osob

5 - 50

Fyzická náročnost

nízká

Cíl

zlepšit týmovou tvořivost

Jak se při teambuildingu rozdělíte do týmů a jak si rozvrhnete úkoly při samotné tvorbě hmyzího hotelu? Abyste postavili ten nejlepší hotel, bude důležitá spolupráce a tvořivost. Tak se rozdělte rovnoměrně, ať to zvládnete.

Průběh programu

Nejprve proběhne krátké představení hmyzu a dozvíte se nejnovější „drby“ ze života brouků. Připravíme vám prostor, kde budete tvořit, dostanete dřívka, kladívka, hřebíky, ochranné pomůcky a další potřebné vybavení. Poté již může stavba hmyzího hotelu začít! Ukažte své dovednosti a společnými silami hurá do výroby.

Aktivity

tvůrčí teambuilding

stavba hmyzích hotelů

spolupráce

kreativita

Nevybrali jste si? Vyberte si v kategorii Atrakce.

Proč si nás vybrat?

jsme přímý realizátor firemních akcí

máme zkušenosti od roku 2008

naši instruktoři jsou profíci

máme kladné firemní reference

jsme pojištěni na 10 000 000 Kč

jsme kreativní, flexibilní a baví nás to

Nezávazná poptávka teambuildingu

  Přínos

  Tento teambuilding vám díky nezbytné spolupráci pomůže prolomit ledy. Na konci si odnesete hmyzí hotel a můžete si s ním vyzdobit vaší zahrádku u kanceláří.

  Stavby hmyzího hotelu byla skvělá! Vyrobený hotel jsme si vystavili na zahrádce u kanceláře a pravidelně k nám chodí hmyz na oběd.

  Josef Brouček

  Vhodná lokalita

  Stavbu hmyzích hotelů obvykle pořádáme v indoor prostředí (konferenční místnosti, kanceláře, haly), ale lze jej uspořádat i v outdooru. Výběr vhodných prostor pro tento teambuilding s vámi rádi zkonzultujeme. Teambuilding pro vás rádi uspořádáme po celé ČR. Praha, Karlovy Vary, Ústí nad Labem nebo třeba Pardubice pro nás nejsou problém.

  Napsali o nás:

  Chcete tento teambuilding? Kontaktní formulář

   Můžete také vyzkoušet tyto eventy:

   • Barevný svět

    Nekoukejte na svět černobíle a užijte si firemní akci plnou barev, která vás naladí na tu správnou vlnu a dodá nový pohled na věc.

   • Projekt

    Získejte potřebný materiál, spolupracujte při výrobě úžasných produktů a postarejte se o jejich následný prodej.

   • Staň se agentem 007

    Celý den v roli agentů! Luštění šifer, plnění úkolů, zdolávání překážek – to vše pro záchranu týmu.